Sekmadienio horoskopas: tai apgaulingas iliuzijų metas

Astrologai tikina, kad sekmadienį kai kuriems bus apgaulingas iliuzijų metas: jums pasirodys, kad esate saugūs ir galite daryti, ką tik norite, tačiau būtent tai ir yra šios dienos spąstai.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Itin ryškiai suvoksite savo vidines problemas, tik nepradėkite dramatizuoti, bet jei liksite namie, jausitės saugiau. Būkite kantresni su artimaisiais, jie jus nervins, o jūs stenkitės nereaguoti į provokacijas.

Tauras

Nepervertinkite savo galimybių, dabar bus lengva tapti optimizmo auka. Šios dienos pastangos gali duoti priešingų rezultatų, net nepastebėsite, kaip virsite sau priešu, pakenksite vaikams ar žmogui, kurį mylite.

Dvyniai

Būkite apdairūs bendraudami, dirbdami su informacija, ką nors remontuodami, tvarkydamiesi. Ši diena labiausiai ir tinkama tvarkytis. Išaugs darbinio broko tikimybė. Kad ir kas nutiktų, venkite bet kokių santykių aiškinimosi. Pasaugokite sveikatą.

Vėžys

Nieko nekritikuokite, niekuo nesipiktinkite, bet ir venkite susižavėti, idealizuoti: sunkiai suvoksite, kas išties gerai, o kas blogai. Aplinkiniuose dažniausiai matysite savo problemas ir trūkumas.

REKLAMA

Liūtas

Nepersistenkite, niekuo nerizikuokite, galite nukentėti dėl parodytos iniciatyvos ir avantiūrizmo. Tai sunki diena, kai tuščia laukti teisybės. Tad nenorėkite būti suprasti, išgirsti, įvertinti ir labiau derinkitės prie aplinkybių.

Mergelė

Patartina netvarkyti svarbių reikalų su užsieniečiais, nevykti į keliones, neiti į svečius. Nepervertinkite savo galimybių. Venkite patarinėti, mokyti, jeigu nenorite likti kalti, kad suklaidinote žmogų.

Svarstyklės

Nepersistenkite, tačiau likite atidūs, ypač darbe (jei šiandien reikia dirbti): padarytos klaidos, įvykęs konfliktas ar net palankus susitarimas gali rimtai pakenkti karjerai. Intrigantai, pavyduoliai nesnaus.

Skorpionas

Galimos negeistinos, netikėtos permainos jūsų reikaluose, santykiuose su artimaisiais, geru draugu. Būkite lankstesni, pakantesni, itin atsargūs tvarkydami piniginius reikalus.

Šaulys

Nepraleiskite pro ausis svarbaus įspėjimo, patarimo. Tai bus apgaulingas iliuzijų metas: jums pasirodys, kad esate saugūs ir galite daryti, ką tik norite, tačiau būtent tai ir yra šios dienos spąstai.

Ožiaragis

Nepasiduokite liūdesiui, bet ir nebrandinkite optimistinių vilčių. Tai praradimų, nusivylimų ir ne visai malonių praregėjimų metas. Saugokite savo reputaciją: netikęs pasakymas, neapgalvotas veiksmas, ir kils nemenkas skandalas, pakenksiantis jūsų garbingam vardui, prestižui.

Vandenis

Nepirkite brangių daiktų: nusivilsite, patirsite nuostolių. Labiau save kontroliuokite bendraudami su antrąja puse: jei kaltinsite dėl patirtų nesėkmių, tai smarkiai pakenks jūsų santykiams (jie gali net nutrūkti).

Žuvys

Neieškokite atsako: tai, ką dabar išgirsite, bus iliuzija. Niekur nerizikuokite. Atidžiai vairuokite automobilį. Saugokitės vagių ir šmeižikų. Nevarginkite savęs bendravimu, ypač su giminaičiais, nepriimkite atsakingų sprendimų.

Parengta pagal  vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų