Atsikratykite pajuodusių paakių: prireiks vos vieno ingrediento

Tamsūs paakiai vargina ne vieną žmogų ir atsiranda dėl įvairių priežasčių. Atsikratyti jų nėra taip paprasta, o kartais gali prireikti ir specialių procedūrų. Tačiau kantriai ir nuosekliai rūpinantis paakių oda, pakeitus rutiną, galima pamatyti akivaizdžių rezultatų.

Tamsūs paakiai (nuotr. shutterstock.com)

Agurkų griežinėliai ar šalti arbatos maišeliai turbūt jau yra išbandyti daugelio, todėl pateiksime kitokias priemones, apie kurias galbūt nesusimąstėte. Žinoma, žemiau išvardinti būdai akimirksniu stebuklų nepadarys, tačiau užsiimant tuo kiekvieną dieną maždaug mėnesį tikrai galima tikėtis pokyčių ir sumažinti tamsius ratilus po akimis, rašoma foreo.com.

Bulvės

Bulvėse yra vitaminų, kurie skatina sveikesnę odos išvaizdą. Sutarkuokite bulvę ir jos sultyse pamirkykite keletą medvilninės vatos gabalėlių. Tada uždėkite jas ant paakių, palaikykite maždaug 10 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Šaltas pienas

Piene yra gausu vitamino A, kurio sudėtyje yra retinoidų, padedančių išlaikyti šviesą ir jaunatviškai atrodančią odą. Kurį laiką pamirkykite vatos diskelius šalto pieno dubenyje ir uždėkite ant paakių odos, palaikykite 10 minučių ir nuplaukite vandeniu. Geriausia šią procedūrą būtų atlikti du kartus per dieną.

REKLAMA

Apelsinų sultys

Kadangi apelsinų sultyse yra daug vitamino A ir C, jos gali padėti pašalinti tamsius ratilus po akimis. Į apelsinų sultis įlašinkite kelis lašus glicerino ir po to pamirkykite vatos diskelius. Jais patepkite odą po akimis. Taip ne tik sumažinsite tamsius paakius, bet oda gaus ir naudingų medžiagų iš glicerino.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų