Ledo kubeliai ne tik į gėrimus: štai, kur dar juos galite panaudoti

Daugelis žmonių ledo kubelius naudoja atvėsinti gėrimams. Tačiau tai toli gražu ne vienintelis galimas jų panaudojimo būdas. Ledo kubeliai gali pasitarnauti ir, pavyzdžiui, tvarkant namus.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Pateikiame jums tris ledo kubelių panaudojimo buityje ir namuose galimybes, kurios iš tiesų gali pasitarnauti, rašoma bobvila.com.

Kilimų atnaujinimui

Jei namuose turite kilimą ir nusprendėte perstatyti baldus, galite toje vietoje, kur, pavyzdžiui, stovėjo sofa, pamatyti likusių įrėžimų. Norėdami tai pašalinti, ant tokių įdubų kilime padėkite po ledo kubelį ir leiskite jam ištirpti.

Po maždaug 12 valandų, popieriniu rankšluosčiu nuvalykite vandens perteklių ir švelniai šakute pakelkite kilimo pluoštus, kad jie vėl būtų savo vietoje.

Vazų valymui

Ledo kubeliai gali padėti išvalyti ir vazas su itin plonais kakleliais. Tai padaryti yra pakankamai sudėtinga, nes prie nešvarumų sunku prieiti, todėl į vazą įmeskite ledo kubelių ir įpilkite ¼ puodelį druskos.

Tada stipriai papurtykite vazą ir, jei ji yra stiklinė, iškart matysite, kaip ledo kubeliai susijungia su druska ir taip greitai pašalina nešvarumus.

REKLAMA

Gėlių laistymui

Jei jūsų namus puošia orchidėjos, kartais turbūt tenka pasukti galvą dėl jų laistymo ir to, ar vandens kiekis nėra per didelis. To išvengti gali padėti ledo kubeliai. Vietoj įprasto laistymo, naudokite ledo kubelius, kurie lėtai tirpsta ir suteikia vandens, bet nepažeidžia augalo šaknų. Žinoma, atsižvelkite į orchidėjos dydį, tačiau per savaitę jums gali pakakti 2–3 ledo kubelių. Juos galite naudoti ir aukščiau pakabintiems kambariniams augalams, kuriuos sunkiau pasiekti palaistyti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų