Budraitytei Joninės pasibaigė liūdna žinia: kreipiasi į savo gerbėjus

Vaivai Budraitytei šių metų Joninių šventė pasibaigė ne geriausiomis nuotaikomis – moteris sužinojo, kad jos veidu ir vardu naudojamasi reklamuojant vaistus nuo grybelio. Tiesa, tai nėra pirmas kartas, kai naudojamasi garsios astrologės ir būrėjos atvaizdu, todėl moteris nebežino, ko tikėtis ateityje, ką dar sukčiai reklamuos pasinaudoję jos atvaizdu.

Budraitytė tapo sukčių taikiniu

„Aš vakar, kai grįžau vakare iš Joninių, žiūriu, man klientai rašo: „Ar tikrai buvo efektyvu nuo to grybelio tepalas“. Pasižiūriu kitą žinutę – to paties klausia. Sakau, palaukite, apie ką jūs kalbate? Sako, juk jūs reklamavote tabletes. Žiauru. Paskui sako: „Oi ir Pilvelytei tas pats buvo“. Ten aiškinama, kaip mes sirgome, kaip bandėme kažkokias tabletes”, – naujienų portalui tv3.lt sako V. Budraitytė.

Pirmą kartą neteisėtai panaudotas būrėjos veidas buvo astrologijos reklamoje. Nors tą kartą būrėja ir kreipėsi į policiją, tačiau byla buvo nutraukta.

„Čia dabar negali rasti, o ypač, kai nurodytos visos sąskaitos, kur pervesti pinigus. Lygiai taip pat ir dabar. Šįkart neberašysiu pareiškimo, nes gaila nervų. Vis tiek jie nieko neieškos. Aš manau, kad ant karantino jie tik nurašo, kad nebeturi galimybių tirti elektroninius nusikaltimus“, – sako ji.

V. Budraitytė sako, kad sulaukė klausimų, ar reklamuojami vaistai jai padėjo įveikti grybelį, tačiau, pasak jos, ji niekada nėra nei vartojusi tų vaistų, nei apskritai sirgusi grybeliu.

REKLAMA

„Ką aš galiu kito žmonėms pasakyti? Aišku, kad tai nesąmonės. Bet, žinoma, bus žmonių, kurie ir nusipirks. Tokiu atveju žmonės turėtų patys rašyti į policiją pareiškimus, nes policija sako, kad žmonės nesiskundžia dėl to, o skundžiasi tik tie, kurių veidai yra panaudojami.

Žmonės, būkite išmintingi. Aš bijau, ką dar sugalvos. Gal protezus, gal įklotėlius kažkokius, gal kitą kartą aš sužinosiu, kad aš naudoju kažkokias kelnaites, kad šlapimas nevarvėtų. Aš net nebežinau, ko galiu tikėtis. Policija šiuo atveju yra indiferentiška“, – apmaudo neslepia ji.


Rašyti komentarą...
a
apgailetina
2020-06-25 20:08:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kas reklamuoja tikras bankrotas bus, nes tikrai niekas nebepirks, Vaiva jumis jau seniai niekas nebepasitiki.
Atsakyti
-20

T
Tokia
2020-06-25 21:44:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Melagė-,,būrėja,vadinas, pinigus ima už savo peizalus ir nemažus...neišgalvoju,-yra liūdininkai...
Atsakyti
-17

T
Tai taip
2020-06-25 20:25:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik pamanykit, "įžymybė" atsirado ! Toks vardas niekam nepadės patikėt. Daug strioko poniai dėl nieko.
Atsakyti
-27

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų