Iš parduotuvėje pirktų kiaušinių namuose išsirito ančiukai: toks atvejis ypač retas

Iš parduotuvėje pirktų anties kiaušinių išsirito trys ančiukai – sako, kad toks atvejis neįtikėtinai retas. Charli Lello (29) iš Hertfordšyro, Didžiosios Britanijos, per karantiną negalėdama dirbti eksperimento dėlei „Waitrose“ prekybos centre pirktus kiaušinius sudėjo į inkubatorių. Po mėnesio ji išgirdo cypsėjimą – ančiukai pradėjo kaltis pro lukštus.

Iš parduotuvėje pirktų anties kiaušinių išsirito trys ančiukai – sako, kad toks atvejis neįtikėtinai retas. (nuotr. facebook.com)

Paukštelius ji pavadino Beep, Peep ir Meep. Vadybininkės pavaduotoja parduotuvėje dirbanti moteris „BBC“ pasakojo, kad ančiukai „gyvens labai laimingą gyvenimą“ kartu su jos auginamais viščiukais.

Ši mintis jai pirmą kartą šovė į galvą tada, kai ji feisbuke pamatė vaizdo įrašą, kaip iš parduotuvėje pirktų putpelės kiaušinių išsirita paukščiukai. Ji sakė:

„Apsipirkdama Waitrose pamačiau anties kiaušinius ir pagalvojau, kad gal suveiks. Taip laukiau, kol jie išsiris, bet vis tiek žinojau, kad tai – prekybos centre pirkti kiaušiniai. Jie buvo surinkti, trankėsi sunkvežimyje nežinia kiek laiko, tada vežimėlyje į lentyną, juos lietė nežinia kiek žmonių, todėl gali būti, kad jie neišsiris.“ Charli buvo labai nustebusi, kai ančiukai pagaliau išsirito – ji sako, kad tai buvo patys mieliausi plunksnuoti padarėliai, o patirtis buvo nuostabi.

„Galėjau išbandyti šį eksperimentą tik todėl, kad šiuo metu negaliu dirbti, todėl turiu laiko namie juos auginti, kol jie bus pakankamai dideli ir jiems nebereikės nuolatinio mano rūpesčio. Įprastomis sąlygomis tai nebūtų įmanoma, todėl net nebūčiau to ėmusis.“

REKLAMA

Kiaušinių tiekėjo „Clarence Court Farms“ atstovas sako: „Tikimybė, kad išsiris ančiukai yra labai labai maža. Tačiau pripažįstame, kad tai nėra neįmanoma.“

Prekybos centro „Waitrose“ atstovai sako, kad apvaisintus kiaušinius valgyti yra saugu ir kad jie visiškai nesiskiria nuo įprastu kiaušinių, nebent jie būtų padėti į inkubatorių.

„Mūsų ūkininkai sunkiai dirba ir labai stengiasi, kad antys būtų atskirtos nuo antinų.“ – sako jų atstovas. – „Bet kartais yra labai sudėtinga atskirti skirtingas ančių lytis, todėl baltaplunksnis patinas retais atvejais gali patekti tarp patelių, nors tokia tikimybė ir yra labai maža. Taip pat gali pasitaikyti, kad laukinis antinas patenka pas ūkyje auginamas antis, bet ir taip nutinka labai retai.“  


Rašyti komentarą...
R
Rolis
2020-06-18 08:34:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Abudu jus gaidziai kalba apie anciukus oziai jus
Atsakyti
0

D
Dede
2020-06-16 17:13:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jai kiausinis buvo su gaidzio sekla tai 100proc kad isiris visciukas ji siltai laikant
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų