TOP3 Zodiako ženklai – ištikimiausi iš visų: su jumis bus iki gyvenimo galo

Ką reiškia būti ištikimu partneriu? Kai kuriems žmonės tai reiškia tiesiog neturėti kitų romanų. Kitiems tai ginti vienas kitą, saugoti vienas kitą, kad ir kas benutiktų.

Asociatyvi nuotrauka  (nuotr. Shutterstock.com)

Kad ir ką apie ištikimybę manytumėte jūs ir nepriklausomai nuo to, ką sako jūsų horoskopas, yra vienas dalykas, kuriuo abejoti neverta: įsipareigoti tikrai yra sunku, kol neįsitikinate, kad ir kitas žmogus bus jums ištikimas. Štai ištikimiausi Zodiako ženklai:

SKORPIONAS

Skorpionai nėra patys geriausi partneriai, nes kartais jų pavydumas tiesiog yra stipresnis už juos pačius, bet jei reikėtų išrinkti žmogų, kuris bus ištikimas iki mirties, tai neabejotinai būtų Skorpionas. Jausdami tiek meilę, tiek neapykantą, jie vis tiek bus ištikimi iki grabo lentos. Skorpionas jus gins ir saugos, kad ir kas benutiktų, ir to paties tikėsis iš jūsų.

VĖŽYS

Vėžys laikosi principo „viskas arba nieko“, ypač santykiuose. Susiradę žmones, su kuriais nori būti, jie liks jiems ištikimi visą gyvenimą. Tačiau Vėžiai, skirtingai nuo Skorpionų, neturi problemų su įsipareigojimu. Žinoma, jie gali apkalbinėti ir išsilieti kam nors už jūsų nugaros, siekdami išvengti konflikto, bet tai nereiškia, kad jie myli mažiau arba santykiuose yra mažiau ištikimi.

LIŪTAS

Liūtai savo partnerius ir draugus gina taip, kaip ginasi patys – labai aršiai. Jų antros pusės tampa tarsi jų pačių tęsiniu, todėl jie dažnai labai nusimena, jei jų artimiesiems kas nors nepasiseka. Liūtas stovės šalia jūsų, kad ir kas benutiktų ir aršiai kovos su tais, kurie kada nors yra jus nuskriaudę.


Rašyti komentarą...
A
Airine
2020-05-16 13:34:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamones raso. Kiek pazystu tokiu zmoniu pagal zodiaka visi jie bjauraus charakterio ir nepatikimi
Atsakyti
-14

S
Skarpionas
2020-05-16 21:45:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa. Skarpionas yra skarpionas
Atsakyti
-2

G
Gintaras
2020-05-16 16:52:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Priežastis,greičiausiai,slypi pačioje.Todėl visi tokie negeri...
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų