„Tėvų darželis“ primena sportuoti ir per karantiną

Šeštadienio rytą „Tėvų darželio“ laida žiūrovams primena, kad sportuoti svarbu ir per karantiną! Laidos vedėjai nuotoliniu būdu kalbino jogos mokytoją Milaną Jašinskytę ir sporto trenerę Agnę Mickevičiūtę - Butienę, o pajudėti motyvavo vaikučiai, parodę savo smagias mankšteles! 

Vaikai sportuoja per karantiną

Jogos mokytoja Milana Jašinskytė laidoje pasakojo, kad sportas šiuo laikotarpiu yra labai svarbus, nes jis stiprina imuninę sistemą, padeda atsipalaiduoti, prasiblaškyti. Milana kviečia nemokamai sportuoti nuotoliniu būdu - ji kiekvieną rytą moko medituoti, o antradienio ir šeštadienio vakarais veda jogos treniruotes per TV3 Play (TV3 Play sporto klube kiekvieną dieną taip pat rasite naujas trenerių Jolantos Leonavičiūtės ir Mariaus Blaževičiaus treniruotes). 

REKLAMA

Sporto trenerės Agnės Mickevičiūtės - Butienės teigimu, jeigu norime gerai jaustis ir būtų žvalūs, mankštai kasdien reikėtų skirti bent dvidešimt minučių. Sportuoti namuose galime kiekvienas ir tam nereikia jokių ypatingų priemonių - galima panaudoti namuose esančius rakandus (laidoje pamatysite, kaip Agnė sportuoja, panaudodama kėdę, butelius su vandeniu ir šluotą!) arba atlikti pratimus su savo kūno svoriu. 

„Tėvų darželis“ - šeštadieniais 10 val. per TV3. Laida kartojama pirmadieniais 9 val. per TV8. Visus laidos įrašus rasite www.tevu-darzelis.lt ir TV3play.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų