Pamirškite nešvarią mikrobangų krosnelę: tereikia pasinaudoti šia gudrybe

Mikrobangų krosnelė – prietaisas, kurį daugelis turi savo virtuvėje ir dažnai jį naudoja. Tačiau ne daug kam mikrobangų krosnelės valymas yra maloni veikla. Laimei, yra veiksmingų būdų, kurie palengvins šį buities darbą ir vėl leis džiaugtis švariu prietaisu, rašoma goodhousekeeping.com.

Purvina mikrobangų krosnelė (nuotr. 123rf.com)

Kaip išvalyti mikrobangų krosnelę iš vidaus?

Į indą, tinkamą naudoti mikrobangų krosnelėje, įpilkite 1 puodelį vandens ir išspauskite iš citrinos, žaliosios citrinos ar apelsino skiltelių sultis. Vietoj jų galite naudoti ir kelis šaukštus baltojo ar obuolių acto.

Indą su mišiniu įdėkite į mikrobangų krosnelę ir užstatykite kelioms minutėms aukščiausioje temperatūroje, kol mišinys užvirs, o mikrobangų krosnelės durelės apsitrauks garais.

Prieš atidarydami dureles, leiskite mišiniui 5 minutes atvėsti, tada indą išimkite ir švariai nušluostykite vidų kempine.

Kaip nuvalyti nešvarias mikrobangų krosnelės dureles?

Aplink dureles esančius tarpelius šveiskite kempine, sudrėkinta vandeniu ir šiek tiek pamirkyta kepimo sodoje. Tada nuvalykite drėgnu skudurėliu ar kempine.

Riebaluotam durelių stiklui nuvalyti naudokite 50/50 acto ir vandens mišinį. Papurkškite jo ant stiklo ir nušluostykite.

Jei mikrobangų krosnelėje yra likęs nemalonus maisto ar degėsių kvapas, palikite dureles praviras ir leiskite prasivėdinti. Taip pat į vidų galite įdėti indą su kepimo soda ir uždaryti dureles. Kepimo soda sugers nemalonius kvapus.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų