Nulūžo nagas? Šis triukas padės išgelbėti manikiūrą

Tvarkingas manikiūras yra tiesiog būtinas moters atributas visame pasaulyje, tačiau ilgi nagai yra nepraktiški ir gali skilti bet kurią minutę, o ypač tuomet, kai nėra laiko jų tvarkyti. Laimei, „Useful beauty tips“ siūlo triuką, kuris išgelbės visų nagų ilgį nepaisant to, kas tai įvyko.

Lūžęs nagas (nuotr. 123rf.com)

Įrankiai, kurių reikia šiai „gelbėjimo operacija“ yra gana paprasti ir viskas, ko jums reikia greičiausiai jau yra jūsų namuose – manikiūro pagrindas, tuščias arbatos maišelis, žirklės, nagų lakas ir viršutinis nagų lako sluoksnis.

Pirmas žingsnis – paruoškite arbatos maišelį. Išpilkite visą arbatos maišelio turinį ir iškirpkite formą, kuri būtų panaši į nagą, kurį ketina sutaisyti.

Po to užtepkite manikiūro pagrindą ant iškirptos formos, kad ji taptų šiek tiek tvirtesnė, tuomet uždėkite ant įskilusio nago. Tada nieko nelaukusios dar kartą užtepkite manikiūro pagrindą.

Kai tik jis nudžius, užtepkite du nagų lako sluoksnius ir užtvirtinkite visą procedūrą viršutiniu nagų lako sluoksniu.

Triuko paslaptis: arbatos maišelio medžiaga yra plona, ​​bet tvirta, o nudažius jį nagų laku susikuria tikro nago įspūdį. Galite naudoti šį triuką, kol auga jūsų tikrasis nagas, mėgaudamiesi savo ilgalaikiu manikiūru.


Rašyti komentarą...
V
Vardas
2019-11-24 17:22:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia senai šis būdas youtubej yra, nekopijuokite.
Atsakyti
0

T
Tiesiog AŠ
2019-11-26 19:26:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ooo, dar galma užplikyti greito paruošimo sriubos, nuspausti makaronus ir priklijuoti vietoj nulūžusio nago..... Ar ne geriau tokiu atvejų patrumpinti visus nagučius ir bent apsimęsti, kad tai tokia " fiškė" ...
Atsakyti
0

E
Ela
2019-11-24 21:51:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išbandyta, ir nepadėjo gal valandai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų