Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šeštadienį kontrolinėse rungtynėse svečiuose paguldė ant menčių Lenkijos vicečempionus. Žalgiriečiai šešių įvarčių fiestoje 4:2 (2:1) nugalėjo Balstogės „Jagiellonia“.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 25-ąją minutę po kontratakos ir Liviu Antalio perdavimo iš dešinės įvartį galva pelnė Serge’as Nyuiadzi.

„Jagiellonia“ pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą, bet iškart pražiopsojo žaibišką kontrataką, po kurios Louiso Oganos perdavimu pasinaudojo Tomašas Šimkovičius.

Po pertraukos „Žalgiriui“ daugiau teko gintis ir ieškoti galimybių kontratakuoti. Taip 75-ąją minutę pavyko pelnyti trečiąjį įvartį. T. Šimkovičius perėmė kamuolį aikštės viduryje, o kontrišpuolį įvarčiu baigė S. Nyuiadzi.

81-ąją minutę „Jagiellonia“ sumažino deficitą – 2:3. Vis dėlto 86-ąją minutę Marquinhosas įsiveržė į baudos aikštelę ir suklaidino vartininką. „Žalgirio“ brazilą pargriovė šeimininkų gynėjas. 11 metrų baudinį realizavo L. Antalis.

„Žalgiris“ rungtyniavo be šešių Lietuvos rinktinės futbolininkų ir keturių traumuotų žaidėjų.

„Jagiellonia“ vertėsi be septynių pagrindinės sudėties futbolininkų. Tarp jų – į Lietuvos rinktinę iškviesto Arvydo Novikovo.

Lenkijos vicečempionė šiemet su 54 taškais po 28 turų pirmauja čempionate. „Žalgiris“ A lygoje po keturių turų yra antras.