Kauno „Žalgirio“ (23-3) krepšininkai vangiai pradėjo rungtynes, tačiau paėmė iniciatyvą į savo rankas trečiajame kėlinyje bei pasiekė pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 69:58 (14:20, 20:14, 26:11, 9:13) įveikė „Šiaulių“ (10-16) pasipriešinimą.

Į pergalę šalies čempionus vedė 14 taškų pelnęs Paulius Jankūnas. Kapitonui sėkmingai talkino Aaronas White’as, įmetęs 13 taškų.

Susitikimo pradžioje žalgiriečiai atsiliko nuo varžovų net 5:15, o po šalto dušo pavyko atsigauti tik antrajame kėlinyje, kai rezultatas buvo persvartas 25:23.

Lygi kova rungtynėse vyko iki ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Žalgiriui“ pavyko perlaužti susitikimo eigą spurtuojant 14:0 bei įgyjant dviženklę persvarą 56:39.