A lygoje antrąją pergalę iškovojo titulą ginantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. Jie šeštadienį namie 2:0 (0:0) nugalėjo čempionato debiutantę „Palangą“.

Šeimininkai su varžovais vargo kėlinį.

Viskas pasikeitė iškart po pertraukos 49-ąją minutę „Sūduvai“ pirmąjį įvartį po kampinio įmušė Aleksandras Živanovičius. Po poros minučių stipriu smūgiu iš baudos aikštelės pasižymėjo Ovidijus Verbickas.

„Sūduva“ šiame sezone pasiekė antrąją pergalę 2:0. Prieš tai tokiu pat rezultatu namie nugalėtas Kauno „Stumbras“.

„Palanga“ pirmajame ture Klaipėdoje 1:1 sužaidė su „Jonava“.

Marijampolės komanda savo žiūrovų akivaizdoje paskutinį kartą pralaimėjo 2016-ųjų lapkričio 5-ąją, kai 1:3 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“.