Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras živanovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras živanovičius“.

Aleksandras Živanovičius 8 sezoną atstovaus „Sūduvai“

Marijampolės „Sūduva“ ir komandos kapitonas Aleksandras Živanovičius pratęsė bendradarbiavimą dar vienam sezonui. 2017 metais į Lietuvą atvykusiam serbui tai bus jau 8-asis sezonas antrais namais tapusioje Marijampolėje. „Iki šiol niekur taip ilgai negyvenau, Marijampolė ir „Sūduva“ yra mano namai, žinau, kaip veikia klubas ir viskas aplink, – sakė naują sutartį pasirašęs 36 metų vidurio gynėjas. – Man tinka klubas, aš tinku klubui, jaučiuosi patogiai, todėl taip ilgai čia ir esu.
2023-12-04

Živanovičius ir Protasovas lieka „Sūduvoje“

Marijampolės „Sūduva“ pratęsė sutartis su dviem komandoje jau žaidusiais legionieriais – serbu Aleksandru Živanovičiumi ir ukrainiečiu Jevgenu Protasovu. 35 metų gynėjas A. Živanovičius Marijampolėje rungtyniauja nuo 2017 metų, su „Sūduva“ triskart tapo Lietuvos čempionu ir Supertaurės laimėtoju, kartą laimėjo LFF taurę. 25 metų krašto saugas J. Protasovas rungtyniauti į Lietuvą atvyko prieš 2022 metų sezoną.
2023-01-31

17-ojo turo apžvalga: problemų neturėjo „Sūduva“ ir „Stumbras“

Lietuvos futbolo A lygoje šią savaitę sužaisti 17 turo mačai. Po jų skirtumas tarp lyderių nepasikeitė – Marijampolės „Sūduva“ ir toliau turi aštuonių taškų pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“ bei yra žaidusi rungtynėmis mažiau. Pavojus. Vienos rungtynės 17 ture neįvyko. Futbolo federacija sulaukė perspėjimo iš lažybų stebėsenos sistemos „Sportradar“, kad Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“ rungtynių eigai nesąžiningo pasipelnymo tikslais galėjo būti daroma įtaka.
2018-06-21

Čempionai nugalėjo debiutantus

A lygoje antrąją pergalę iškovojo titulą ginantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. Jie šeštadienį namie 2:0 (0:0) nugalėjo čempionato debiutantę „Palangą“. Šeimininkai su varžovais vargo kėlinį. Viskas pasikeitė iškart po pertraukos 49-ąją minutę „Sūduvai“ pirmąjį įvartį po kampinio įmušė Aleksandras Živanovičius. Po poros minučių stipriu smūgiu iš baudos aikštelės pasižymėjo Ovidijus Verbickas.
2018-03-03

„Sūduva“ vėl laimėjo, Semiras Kerla vėl įmušė

Gynėjas Semiras Kerla pratęsė rezultatyvią asmeninę seriją, įmušdamas dar du įvarčius ir labiausiai prisidėdamas prie trečiosios iš eilės Marijampolės „Sūduvos“ pergalės A lygoje. Puikią formą demonstruojantys suvalkiečiai svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“ ir turnyro lentelėje sumažino atsilikimą nuo vicečempionų „Trakų“ iki keturių taškų, turėdami trejas rungtynes atsargoje. Kauno ekipai šis mačas tapo generaline repeticija prieš sekmadienį laukiantį LFF taurės finalą.