Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse paaiškėjo vyrų pusvamzdžio akrobatinio slidinėjimo rungties olimpinis čempionas. Juo paskutiniu savo bandymu finale tapo 27-erių amerikietis iš Nevados Davidas Wise’as, surinkęs 97.20 taško.

Sidabrą iškovojo jo tautietis Alexas Ferreira, pelnęs 96,40 taško. Bronza atiteko Naujosios Zelandijos atstovui Nico Porteous’ui, kuris pelnė 94,80 taško.

Paskutinis bandymas iškovoti medalį itin skaudžiai baigėsi 28-erių Prancūzijos sportininkui Kevinui Rollandui, kuris šuolio metu kiek per daug išskrido iš trasos ir trenkėsi į jos kraštą. Prie sportininko iškart atskubėjo medicinos personalas su neštuvais, tačiau viso to jam neprireikė.

Nors šią sporto šaką sekantys užsienio žurnalistai prancūzo krytį pavadino vienu šiurpiausiu, kada nors matytu akrobatinio slidinėjimo pusvamzdžio rungtyje, tačiau jau netrukus prancūzas pakilo nuo žemės ir savo kojomos paliko trasą, taip sulaukdamas audringų ovacijų.

Dabar arba niekada: paskutinis amerikiečio D. Wise'o bandymas, pelnęs olimpinį auksą: