Lietuvos biatlonininkai nesėkmingai baigė pasirodymą Pjongčango žiemos žaidynėse. Pirmą kartą šalies istorijoje jie dalyvavo olimpinėje estafetėje, bet finišo nepasiekė.

Lietuvos komanda užėmė 19-ąją vietą, bet finišavo nepasiekė, nes Diana Rasimovičiūtė trasoje buvo aplenkta ratu.

Lietuvos rinktinę šioje rungtyje be jos sudarė Natalija Kočergina, pradėjusi varžybas, ir vyrai Tomas Kaukėnas bei Vytautas Strolia, taip ir nesulaukę šanso startuoti.

Moterys estafetėje turėjo įveikti bendrą 6 km distanciją, vyrai - 7,5 km. Tiek moterims, tiek vyrams trasoje reikėjo numušti po 10 taikinių per du šaudymo ruožus.

Olimpiniais čempionais tapo prancūzai, trasą įveikę per 1 val. 8 min. 34,3 sek. Sidabrą iškovojo norvegai, atsilikę nuo lyderių 20,9 sek. Bronzą išplėšė Italija, atsilikusi 26,9 sek. nuo prancūzų.