natalija kočergina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „natalija kočergina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „natalija kočergina“.

Pasaulio biatlono taurės lenktynėse Jutoje – Juditos Traubaitės karjeros rekordas

Jutoje (JAV) penktadienį prasidėjo priešpaskutinis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Jame geriausią karjeros rezultatą pasiekė Judita Traubaitė. 24-erių lietuvė finišavo 46-a (+2:54.0 min., 2 baudos ratai) ir pateko į persekiojimo lenktynes. Prieš tai jos rekordas pasaulio taurėje buvo 48-a pozicija. Moterų 7,5 km sprinte greičiausia buvo prancūzė Justine Brousaz-Bouchet, kuriai nesutrukdė ir 1 klaida šaudykloje (20:42.7 min.
2024-03-09

Į pasaulio čempionato persekiojimo lenktynes patekusi Natalija Kočergina: „Ateina formos pikas“

Moravijos Nove Meste (Čekija) vykstančiame pasaulio biatlono čempionate penktadienį moterys varžėsi sprinto rungtyje. 7,5 km distancijoje dviem iš trijų Lietuvos atstovių pavyko prasibrauti į pajėgiausiųjų 60-uką ir iškovoti teisę startuoti persekiojimo lenktynėse. Sėkmingiausiai iš mūsiškių pasirodė 11-ame pasaulio čempionate dalyvaujanti Natalija Kočergina. 38-erių biatlonininkė pranoko 38 varžoves bei užėmė 55 vietą.
2024-02-10

Lietuviai demonstravo puikų tempą, o rinktinė Europos čempionate finišavo 8-a

Slovakijoje prie pabaigos artėja atvirasis Europos biatlono čempionatas. Sekmadienį jame vyko mišrių komandų estafetės lenktynės. Kaip ir buvo prognozuota, estafetėje dominavo Norvegijos rinktinė (Isakas Frey, Johanas-Olavas Botnas, Ida Lien ir Maren Kirkeeide). Norvegai suko 1 baudos ratą, panaudojo 6 papildomus šovinius, tačiau vis tiek kiekvieną etapą užbaigė būdami pirmi. Galutinis jų laikas – 1 val. 4 min. 23.3 sek.
2024-01-28

Pasaulio taurės sprinte – dramatiška Lietuvos biatlonininkių kova dėl paskutinio bilieto į persekiojimo lenktynes

Rūpoldinge (Vokietija) vykstančiame penktajame pasaulio biatlono taurės etape penktadienį moterų 7,5 km sprintą laimėjo Ingrid Landmark Tandrevold. Šaudykloje neklydusi norvegė finišavo per 19 min. 25.4 sek. Jai tai buvo antra pergalė sezone ir trečia – karjeroje. Antra buvo geriausią karjeros rezultatą pasiekusi švedė Mona Brorsson (+18.2 sek.
2024-01-12

Geriausiais 2023 metų biatlonininkais tapo Natalija Kočergina ir Vytautas Strolia

Šeštadienį Ignalinoje vyko geriausių Lietuvos biatlonininkų apdovanojimų vakaras. Antrą kartą vykstančiuose rinkimuose triumfavo Natalija Kočergina ir Vytautas Strolia, pripažinti geriausiais 2023 metų šalies biatlonininkais. Pastarasis geriausiu pripažintas antrus metus iš eilės. V. Strolia šiemet iškovojo du medalius pasaulio vasaros biatlono čempionate, pasidabinęs sidabru sprinte bei bronza bendro starto lenktynėse.
2023-12-24

Pasaulio biatlono taurės sezoną pradėję lietuviai finišavo 19-i

Estešunde (Švedija) prasidėjo 2023-2024 m. pasaulio biatlono taurės sezonas. Jį „atidarė“ mišrių porų estafetės lenktynės. Lietuvos atstovai – Natalija Kočergina ir Maksimas Fominas – išvengė baudos ratų, panaudojo 6 papildomus šovinius ir užėmė 19-ą vietą (40:56.6). Po pirmų dviejų etapų lietuviai buvo 16-i, bet tada M. Fominas prarado 3 pozicijas. N. Kočergina paskutiniame etape išlaikė 19-ą vietą. Lietuviai aplenkė latvius, kurie po Andrejaus Rastorgujevo starto buvo pakilę iki 11-os vietos.
2023-11-25

Vasaros biatlono taurės – Karolio Dombrovskio ir Natalijos Kočerginos rankose

Sekmadienį baigėsi dvi dienas Nemenčinėje vykusios Lietuvos vasaros biatlono taurės varžybos. Riedslidžių sprinto rungtyje sėkmingiausiai pasirodė Natalija Kočergina bei vietinių aistruolių palaikomas Karolis Dombrovskis. Pastarajam dėl pergalės teko paplušėti – antrą vietą užėmęs Jokūbas Mačkinė atsiliko vos 6,6 sek. „Tai, kad galiu laimėti Nemenčinėje, palaikant artimiesiems, visada yra smagu.
2023-07-30

Lietuvos biatlonininkės iškovojo tris kvotas kitam pasaulio taurės sezonui

Norvegijoje vykstančiame paskutiniame šio sezono pasaulio biatlono taurės etape šeštadienį vyko iš penktadienio nukeltos moterų 7,5 km sprinto lenktynės. Pergalę šventė Vokietijos veteranė Denise Herrmann-Wick. Ji numušė visus 10 taikinių ir finišavo per 21 min. 6.5 sek. Už vokietės liko dvi švedės – Hanna Oeberg (+3.5 sek., 0 baudos ratų) bei Anna Magnusson (+33.1, 0). D.Herrmann-Wick kiek anksčiau paskelbė, kad etapu Norvegijoje baigs karjerą.
2023-03-18

Leščinskaitė pasiekė antrą geriausią karjeros rezultatą pasaulio biatlono čempionate

Oberhofe (Vokietija) tęsiasi pasaulio biatlono čempionatas, kuriame trečiadienį moterys varžėsi 15 km asmeninėse lenktynėse. Puikiai ši rungtis susiklostė Švedijos sportininkėms. Pasaulio čempione tapo Hanna Oeberg (43:36.1 min., 1 baudos min.), o vicečempione – Linn Persson (+10.3 sek., 0). 27-erių H.Oeberg antrą kartą karjeroje tapo pasaulio čempione, o iš viso iškovojo jau 9-ą medalį pasaulio čempionatuose.
2023-02-15

Pasaulio čempionatą pradėjusi Lietuvos biatlono komanda – 18-ta

Vokietijoje esančiame Oberhofe prasidėjo pasaulio biatlono čempionatas. Trečiadienį čia vyko 4x6 km mišrių estafečių varžybos, kuriose tarp 26 ekipų Lietuvos komanda – Natalija Kočergina, Gabrielė Leščinskaitė, Karolis Dombrovskis ir Vytautas Strolia – užėmė 18 vietą. Sėkmingai su užduotimis šaudydama pirmame etape susitvarkė N. Kočergina: visaginietė per du šaudymo ruožus panaudojo vos vieną papildomą šovinį bei estafetę perdavė 18-ta.