Rūpoldinge (Vokietija) vykstančiame penktajame pasaulio biatlono taurės etape penktadienį moterų 7,5 km sprintą laimėjo Ingrid Landmark Tandrevold.

Šaudykloje neklydusi norvegė finišavo per 19 min. 25.4 sek. Jai tai buvo antra pergalė sezone ir trečia – karjeroje. Antra buvo geriausią karjeros rezultatą pasiekusi švedė Mona Brorsson (+18.2 sek., 0 baudos ratų), trečia – italė Lisa Vittozzi (+19.0, 0).

Paskutinį – 60-ą – bilietą į persekiojimo lenktynes nugvelbė Lidija Žurauskaitė (+2:41.2, 2). Tuo tarpu vos 0.2 sek. nuo jos atsilikusi Natalija Kočergina buvo 61-a (+2:41.4, 1) ir baigė pasirodymą Rūpoldinge. Nesisekė Juditai Traubaitei, užėmusiai paskutinę – 96-ą – vietą (+4:53.9, 4).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje prie prancūzės Justine Braisaz-Bouchet (621 taškas) labai priartėjo I.L.Tandrevold (591). Trečia rikiuojasi švedė Elvira Oeberg (518). L.Žurauskaitė su 10 tšk. nukrito į 70-ą vietą.

Šeštadienį Rūpoldinge vyks vyrų 10 km sprinto lenktynės.