Oberhofe (Vokietija) tęsiasi pasaulio biatlono čempionatas, kuriame trečiadienį moterys varžėsi 15 km asmeninėse lenktynėse.

Puikiai ši rungtis susiklostė Švedijos sportininkėms. Pasaulio čempione tapo Hanna Oeberg (43:36.1 min., 1 baudos min.), o vicečempione – Linn Persson (+10.3 sek., 0). 27-erių H.Oeberg antrą kartą karjeroje tapo pasaulio čempione, o iš viso iškovojo jau 9-ą medalį pasaulio čempionatuose.

Bronza atiteko italei Lisai Vittozzi (+28.0, 0). Taip pat verta paminėti puikų estės Tuuli Tomingas pasirodymą. 28-erių sportininkė finišavo 6-a (+2:23.3, 2) ir pasiekė geriausią karjeros rezultatą, įskaičiuojant tiek pasaulio čempionatų, tiek pasaulio taurės startus.

Gabrielė Leščinskaitė uždengė 18 taikinių iš 20 ir finišavo 47-a (+6:32.2, 2). Tai – antras geriausias jos karjeros rezultatas pasaulio čempionatuose. Aukščiau lietuvė buvo tik 2015 m., kai toje pačioje rungtyje finišavo 39-a.

Natalijai Kočerginai sekėsi prasčiau. Ji užsidirbo 6 baudos min. ir finišavo 80-a (+11:37.5, 6) tarp 90 dalyvių.

Prancūzė Julia Simon su 811 taškų yra šio pasaulio taurės sezono lyderė. Už jos rikiuojasi švedė Elvira Oeberg (735) ir L.Vittozzi (641). Lietuvės taškų dar neturi.

Ketvirtadienį Oberhofe vyks mišrių porų estafetės lenktynės.