Osle (Norvegija) penktadienį prasidėjo paskutinis – dešimtas – šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas.

Moterų 7,5 km sprinte vietinius fanus pradžiugino norvegė Tiril Eckhoff. Ji šaudykloje padarė 1 klaidą, bet trasoje vis tiek buvo greičiausia ir finišavo per 21 min. 28.3 sek. Antra buvo austrė Lisa Theresa Hauser (+7.0 sek., 0 baudos ratų), trečia – norvegė Marte Olsbu Roeiseland (+9.4, 1).

Natalija Kočergina numušė 9 taikinius iš 10, lyderei pralaimėjo 3 min. 8.6 sek., finišavo 53-ia ir pateko tarp 60 persekiojimo lenktynių dalyvių. Gabrielė Leščinskaitė pirmame šaudymo ruože neklydo, bet rikiavosi tik 72-a (+1:57.8) ir distancijos nebetęsė. Finišą iš viso pasiekė 75 biatlonininkės.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje įtikinamai pirmauja M.Olsbu Roeiseland (855 taškai), lenkianti švedę Elvirą Oeberg (749). Į trečią vietą pakilo L.T.Hauser (631). G.Leščinskaitė su 22 tšk. nukrito į 79-ą vietą, o N.Kočergina taškų dar neturi.

Penktadienį dar vyks vyrų 10 km sprinto lenktynės. Jose pasirodys ir keturi lietuviai – Vytautas Strolia, Tomas Kaukėnas, Maksimas Fominas ir Linas Banys.