Jonas Valančiūnas po ketverių praleistų rungtynių dėl traumos grįžto ant parketo, tačiau tai nepadėjo Toronto „Raptors“ iškovoti dar vienos pergalės NBA lygoje. Lietuvio atstovaujama Kanados ekipa svečiuose 111:129 (19:34, 27:26, 25:43, 40:26) nusileido Denverio „Nuggets“ krepšininkams.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos aikštėje iš viso praleido 15 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškiai), sugriebė 5 atšokusius kamuolius ir tris kartus pažeidė taisykles.

Šeimininkai “Nuggets” nuo pat mačo pradžios kontroliavo žaidimą ir įpusėjus kėliniui pirmavo jau 10 taškų persvarą (22:12), o jam pasibaigus skirtumas padidėjo ir iki penkiolikos – 34:19. Antrajame kėlinyje vaizdas buvo panašus, o ilsėtis komandos išėjo “Nuggets“ pirmaujant 60:46.

„Raptors“ priš puikiai atrodžiusius šeimininkus neturėjo jokių šansų, o po pertraukos rezultatas tik augo ir vienu metu buvo pasiekęs ir 36 taškus – 100:64.

Mačui artėjant į pabaigą „Nuggets“ kiek sumažino žaidimą tempą ir atsipalaidavo, tai leido svečiams kiek sumažinti milžinišką deficitą ir nuaidėjus galutinei rungtynių sirenai „Raptors“ buvo priversti pripažinti solidų varžovų pranašumą – 111:129.

„Raptors“: Normanas Powellas 14, Delonas Wrightas 12, Serge'as Ibaka 11, Pascalis Siakamas 10 (8 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 10, Kyle‘as Lowry – 9 taškai.

„Nuggets“: Jamalas Murray‘us 24, Paulas Millsapas 20, Emmanuelis Mudiay 16, Garry Harrisas 15, Willas Bartonas 13, Wilsonas Chandleris 9 (5 rez. perd.), Nikola Jokičius 8 (16 atk. kam., 10 rez. perd.) taškų.

Po šios pergalės „Nuggets“ (4 pergalės/4 pralaimėjimai) Vakaruose žygiuoja dešimtoje vietoje, „Raptors“ (4/3) Rytuose kol kas šešti.