Komandiškai žaidęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ antrąjį kartą sezone peržengė 100 taškų ribą ir iškovojo šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai be didesnio vargo 101:71 susidorojo su „Šiaulių“ ekipa.

„Lietuvos ryto“ komandoje aštuoni iš devynių rungtyniavusių žaidėjų surinko dviženklį naudingumo balų skaičių.

Tuo metu rezultatyviausiai žaidė Travisas Petersonas ir Rokas Giedraitis, pelnę po 17 taškų. Mindaugas Lukauskis bei Loukas Mavrokefalidis pridėjo po 14, o Roberto Carterio sąskaitoje buvo 13 taškų.

Šio sezono rezultatyvių perdavimų rekordą pasiekė Marcas Carteris, komandos draugams tiksliai kamuolį perdavęs 13 kartų.

„Šiaulių“ ekipoje išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Laurynas Birutis – 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Donatas Sabeckis bei Nicholas Zeisloftas atitinkamai pelnė po 15 ir 12 taškų.

Pirmąsias šešias minutes „Šiauliai“ su „Lietuvos rytu“ žaidė apylygiai (17:17). Vis dėlto, ketvirtį atkarpa 10:3 baigė vilniečiai (27:20). Antrajame kėlinyje svečiai dar labiau didino deficitą, kol šis pasiekė 12-os taškų ribą – 45:33.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą – per trečiąjį kėlinį pelnė 34 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį viskas buvo aišku (79:51). Likusios 10 minučių tebuvo formalumas ir užtikrintą pergalę šventė vilniečiai – 101:71.