nicholas zeisloftas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nicholas zeisloftas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nicholas zeisloftas“.

Pirmajame Lietuvos atvirojo 3x3 krepšinio čempionato etape – Europos užkariautojų triumfas

Šiauliuose sekmadienį praūžė pirmasis Lietuvos atvirojo 3x3 krepšinio čempionato etapas, kurio metu paaiškėjo septynių skirtingų grupių nugalėtojai. Kovo 11-osios proga Šiaulių arena kvėpavo krepšiniu, o viso renginio metu netrūko nei pergalių džiaugsmo, nei pralaimėjimų ašarų.
2018-03-12

„Lietuvos rytas“ 30-ies taškų persvara sutriuškino „Šiaulius“

Komandiškai žaidęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ antrąjį kartą sezone peržengė 100 taškų ribą ir iškovojo šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai be didesnio vargo 101:71 susidorojo su „Šiaulių“ ekipa. „Lietuvos ryto“ komandoje aštuoni iš devynių rungtyniavusių žaidėjų surinko dviženklį naudingumo balų skaičių. Tuo metu rezultatyviausiai žaidė Travisas Petersonas ir Rokas Giedraitis, pelnę po 17 taškų.
2017-10-21

Lemiamame ketvirtyje atsilaikę „Šiauliai“ įveikė „Juventus“

Antrajame kėlinyje 13 taškų pranašumą iššvaistę „Šiaulių“ krepšininkai iš rankų pergalės nepaleido. Lemiamas 10 minučių sėkmingiau sužaidę šiauliečiai 82:73 įveikė po ilgosios pertraukos intrigą sugrąžinusią Utenos „Juventus“ ekipą.
2017-09-26

Trenerių sugrįžime – „Neptūno“ pergalė prieš „Šiaulius“

Klaipėdos „Neptūnas“ trečiajame kėlinyje įgijo lemiamą persvarą ir apkartino Antano Sireikos sugrįžimą į Šiaulius. Iš karto po ilgosios pertraukos 17 taškų pranašumą susikrovę klaipėdiečiai 82:73 (22:22, 21:10, 18:18, 21:23) įveikė „Šiaulius“. Šiauliečiams rungtynėse koją kišo itin didelis klaidų skaičius – aikštelės šeimininkai prarado daugiau nei dvigubai daugiau kamuolių nei svečiai iš uostamiesčio (20 klaidų prieš 9 klaidas). „Neptūno“ gretose išsiskyrė Renaldas Seibutis, pelnęs 17 taškų.