travisas petersonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „travisas petersonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „travisas petersonas“.

40 taškų per kėlinį Panevėžyje pelnęs „Lietuvos rytas“ tapo „Betsafe-LKL“ lyderiu

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (28-6) per nuostabiai sužaistą trečiąjį kėlinį įmetė 40 taškų ir taip perlaužęs rungtynių eigą išvykoje 104:83 (24:27, 12:18, 40:18, 28:20) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ (20-14) ekipą. 40 taškų per kėlinį – geriausias rezultatas šiame „Betsafe-LKL“ sezone. 28-ąją pergalę į savo sąskaitą įsirašę vilniečiai aplenkė 27-ias pergales turintį Kauno „Žalgirį“ ir bent kuriam laikui pakilo į pirmąją „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės vietą.
2018-04-27

19 taškų pranašumą išbarstęs „Lietuvos rytas“ pranoko lemiamu metu klydusius „Šiaulius“

Prieš savaitę pirmąjį pralaimėjimą po 13-os pergalių serijos „Betsafe-LKL“ patyręs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (22-5) grįžo į pergalių kelią. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 84:74 (30:18, 17:20, 18:21, 19:15) nugalėjo 19 taškų deficitą panaikinusius, bet iki galo neatsilaikiusius „Šiaulių“ (10-17) krepšininkus. Vilniaus klubą į pergalę vedė patyrusių legionierių ketvertas. Loukas Mavrokefalidis, Benas Madgenas, Chrisas Krameris ir Travisas Petersonas kartu pelnė 66 taškus.
2018-03-24

Fantastiškai kamuolius skirstęs Donatas Sabeckis tapo naudingiausiu savaitės žaidėju

Donatas Sabeckis antrą savaitę iš eilės spindėjo skirstydamas kamuolius ir šį kartą pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju. „Šiaulių“ aikštės generolas atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir 29 naudingumo balais prisidėjo prie pergalės prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“. D. Sabeckis padėjo „Šiauliams“ įveikti varžovus 100:79 ir įsitvirtinti penktojoje turnyro lentelės vietoje. Gynėjas taip pat pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit., 3/6 baud.
2018-03-12

Prieš lemiamas kovas dėl taurės - „Lietuvos ryto“ nerimas dėl kelių žaidėjų

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos atakų organizatorius Chrisas Krameris SIL-Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynėse patyrė stiprų nugaros raumens sumušimą. Tačiau tikimasi, kad jis galės padėti komandai jau šeštadienio rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“. Didesnį nerimą kelia Traviso Petersono sveikata, nes krepšininką vis dar yra užklupęs virusas ir jis nesitreniruoja su komanda. Ch.
2018-02-15

„Žalgirį" terorizavęs T.Petersonas – savaitės MVP

„Betsafe–LKL“ čempionato savaitės rungtynėse sublizgėjo ir ryškiausiomis spalvomis švietė Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Travisas Petersonas, kuris ir nuskynė naudingiausio savaitės žaidėjo apdovanojimą. Amerikiečio taiklūs metimai vienas po kito skrodė Kauno „Žalgirio“ komandos tinklelį, idealias rungtynes žaidęs T. Petersonas varė į neviltį Šarūno Jasikevičiaus kariauną.
2018-02-12

„Lietuvos rytas“ su kaupu atsirevanšavo „Fiat“ komandai

„Lietuvos rytas“ (1–3) išsaugojo viltis patekti į Europos taurės atkrintamąsias varžybas. Trečiadienį vilniečiai „Siemens“ arenoje 101:68 (30:14, 24:16, 23:23, 24:15) sutriuškino Turino „Fiat“ komandą (2–2) ir iškovojo pirmąją pergalę „Top 16“ etapo F grupėje. Pirmuosius susitikimo taškus pelnė Diante Garrettas, o Chrisas Krameris jam atsilygino tritaškiu. „Lietuvos ryto“ aukštaūgiai pradėjo dominuoti po varžovų krepšiu ir vilniečiai susikrovė šešių taškų persvarą.
2018-01-24

Daugiau tritaškių negu dvitaškių pataikęs „Lietuvos rytas“ sutriuškino „Lietkabelį“

„Betsafe-LKL“ turnyro lentelės kaimynų akistatoje lengvą pergalę iškovojo nuostabiai iš toli atakavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (16/4). Namuose žaidę vilniečiai per du kėlinius atsakė į visus klausimus ir 96:67 (19:17; 29:11; 19:18; 29:21) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (13/7), kuris pirmą kartą žaidė be į Turkiją išvykusio Ado Juškevičiaus. Vilniečiai šiose rungtynėse iš toli atakavo tiesiog fantastiškai.
2018-01-20

Prancūzijoje – lemiamos rungtynės dėl antrosios Europos taurės C grupės vietos

„Lietuvos ryto“ ekipa (5-4) antrąją Kalėdų dieną Prancūzijoje žais lemiamas rungtynes dėl antrosios vietos Europos taurės C grupėje. Prieš paskutinį reguliaraus sezono turą trys klubai surinkę po vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Įtikinamai Berlyno komandai (5-4) atsirevanšavę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai turi persvarą tarpusavio rungtynėse, tačiau atsiplaiduoti negali – nesėkmė prieš CSP (5-4) gali sujaukti planus ir nustumti į ketvirtąją poziciją.
2017-12-26

Siurprizą pateikusios „Juventus“ lyderis – savaitės naudingiausias

Maksymas Kornijenka sužaidė geriausias rungtynes per karjerą Lietuvoje ir pirmą kartą tapo naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės krepšininku. Ukrainos rinktinės žaidėjui pripažinimą pelnyti padėjo ir netikėta pergalė – Utenos „Juventus“ namie 91:71 pranoko vieną čempionato favoritų Panevėžio „Lietkabelį“. „Po kelių prastų rungtynių galiausiai pademonstravau, kaip galiu žaisti, – LKL.LT sakė M. Kornijenka. – Šios rungtynės buvo svarbus žingsnis į priekį.
2017-12-18

„Lietuvos ryto“ komanda nusileido „Lokomotiv“

„Lietuvos ryto“ komandai (4–4) nepavyko pratęsti pergalių serijos Europos taurės turnyre. Trečiadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 68:77 (12:25, 13:19, 29:15, 14:18) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ klubui (8–0). Rungtynių pradžioje svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus – įpusėjus pirmajam kėliniui, Vilniaus klubas atsiliko 5:12. „Lietuvos ryto“ puolimą bandė gaivinti Martynas Echodas ir Travisas Petersonas, tačiau rusai išlaikė pranašumą.