Ketvirtadienį pasaulio ledo ritulio čempionato ketvirtfinalyje užfiksuotas netikėtumas. Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinė, laimėjusi A grupę, nusileido ketvirtai B grupės komandai – Suomijos ekipai.

Amerikiečiai pralaimėjo 0:2 (0:0, 0:1, 0:1).

Suomijos rinktinė pirmąjį įvartį pelnė antrajame kėlinyje. 22-ąją minutę prie atšokusio ritulio pirmasis suskubo ir kiekybiniu pranašumu pasinaudojo Mikko Rantanenas.

JAV komanda trečiajame kėlinyje bandė lyginti rezultatą, bet 47-ąją minutę prarado ritulį aikštės viduryje. Po pavyzdinės Juhamatti Aaltoneno ir Joono Kemppaineno kontratakos pasižymėjo pastarasis.

Suomiai pusfinalyje žais su Šveicarijos ir Švedijos poros nugalėtoja.

Tarp keturių stipriausių komandų be didesnio vargo pateko rusai. Jie 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) nugalėjo čekus.

9-ąją minutę tikslus buvo Dmitri Orlovas, 14-ąją kiekybinę persvarą įvarčiu pavartė Nikita Kučerovas. 54-ąją minutę paskutinį tašką padėjo Artemi Panarinas.

Rusai pusfinalyje žais su Kanados ir Vokietijos poros laimėtoja.