• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3 laidos „Lietuvos talentai“ sceną sudrebina dar neatrasti, itin talentingi žmonės su neįprastais gebėjimais. Viena iš jų – gitaros mokytoja dirbanti Lina, grojanti metalo muziką.

TV3 laidos „Lietuvos talentai“ sceną sudrebina dar neatrasti, itin talentingi žmonės su neįprastais gebėjimais. Viena iš jų – gitaros mokytoja dirbanti Lina, grojanti metalo muziką.

REKLAMA

Lina Vaštakaitė jau 9 metus dirba gitaros mokytoja. Iš Anykščių kilusi mergina prisiminė, kaip jos gyvenime atsirado sunkioji muzika. 

„Giliais 2007-ais metais Anykščiuose prisėdau prie kompiuterio ir ieškojau natų, ką mokytis groti. Ir beveik visose online pamokose pati pirma daina yra „Metallicos“ „Nothing else matters“. Sėdžiu, žiūriu į tas natas ir galvoju: visų pirma, čia žiauriai lengva, o antra – kaip aš grosiu, jeigu dainos nežinosiu“, – pasakojo Lina. 

Iš pradžių Linai „Metallica“ asocijavosi tik su negražiais vaikinais riebaluotais plaukais, su triukšminga muzika, tačiau ji net nesitikėjo, kad viena daina taip pakeis jos gyvenimą. 

REKLAMA
REKLAMA

„Pasileidau tą dainą ir negalėjau patikėti, kad yra tokia graži... ar čia yra metalas? Per vieną dieną mano gyvenimas pasikeitė (...) Būtent tą akimirką pasakiau, kad čia yra tai, ko aš noriu, čia yra mano gyvenimo tikslas“, – tikino „thrash“ metalo žanro atstovė. 

REKLAMA

Šis pasirodymas „Lietuvos talentuose“ – tai ne tik savo gabumų parodymas, o ir savo kompleksų išvarymas. 

„Esu labai daug kompleksų įsivariusi, kas liečia savęs pristatymą platesnei publikai, turiu daug vidinių demonų, kurie dabar grumiasi. Bet gal ir yra tame esmė, kad aš turiu sau tai padaryti kaip kažkokį išsilaisvinimą“, – sakė L. Vaštakaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Sulaukė auksinio mygtuko

Pasirodymo metu Lina pademonstravo įspūdingus vokalinius gebėjimus bei meistrišką gitaros valdymą. Baigus pasirodymą, komisijos nariai buvo netekę amo, publika plojo atsistojusi. 

Nelaukęs kitų teisėjų patvirtinimo, Marijonas Mikutavičius padarė tai, ko šį sezoną dar nedarė – Linai paspaudė auksinį mygtuką. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Aš visada galvojau, kad tai yra kažkoks satanistų reikalas“, – teištarė teisėja Rūta Ščiogolevaitė. 

Kuo Lina sužavėjo komisijos narius, pamatykite aukščiau esančiame vaizdo įraše.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA: 

Laidą „Lietuvos talentai“ žiūrėkite sekmadieniais 19:30 val. per TV3 televiziją!

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Lietuvos talentai“.

REKLAMA
Neverta baisuma gaut auksini mygtuka. Eiline ir nuobodi gitaros drocintoja, slykstu, kai ima tas minorines natas ir jas tiesiog cypina. Korn yra muzika, tobulas gitaru skambesis, o ne sis nesusipratimas. Neapkenciu hevymetal, nes per ausys eina tas gitaru cypinimas, iskart isjungiu.
Tikrai buvo vertesnė ta maža mergaitė su tautine daina acapelo. Tokio amžiaus vaikui - tai daug sudėtingesnis kūrinys nei kriokti...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų