Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
8
Gintarė Eimantaitė pagerino rekordą (nuotr. asm. archyvo)

Nuo seno ilgos kasos buvo moters grožio ir moteriškumo simbolis. Jei tik pažvelgsim į pasaulio istoriją, paveiksluose, statulose moterys atvaizduojamos su ilgais, gražiais plaukais, tai neatsiejamas moters atributas. Tačiau ne visos moterys apdovanotos tankiais, storais plaukais – čia į pagalbą ateina pridėtinės kasos.

REKLAMA

Viena žinomiausių Lietuvos plaukų priauginimo meistrių, Gintarė Eimantaitė, žinodama visa tai, nusprendė pagerinti ilgiausios pridėtinės kasos Lietuvos rekordą.

Daugelis net nesuabejotų spėdami, kad pridėtiniai plaukai atsirado vos prieš šimtą metų, tačiau pridėtinių plaukų istorija yra kur kas gilesnė. Pridėtiniai plaukai nuo seno buvo toks populiarus dalykas, kad netgi Egipto karalienė Kleopatra nešiojo pridėtinius plaukus.

Vėliau išpopuliarėjo ir plaukų priauginimas, prisegami plaukai. Visi šie metodai leidžia greitai turėti savo svajonių plaukus. Kalbiname Lietuvos rekordo siekiančią grožio akademijos “Elitera” direktorę Gintarę Eimantaitę:

„Dabar ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje populiarūs prisegami plaukai. Jie tapo neatsiejama šventinių šukuosenų dalimi. Ko gero neleisiu sau sumeluoti, bet vis dažniau šukuosenos yra daromos su pridėtiniais plaukais nei be jų. Dabar ypač „ant bangos“ pririšamos uodegos. Jų pagalba vos per pora minučių galite turėti plaukų uodegą kaip pas Arianą Grande“, – pasakojo grožio akademijos „Elitera“ direktorė G. Eimantaitė.

REKLAMA

Anot specialistės, kasdien gaunant vis daugiau užklausų apie tai, kokią ilgiausią kasą galima užsakyti, šovė mintis išsiaiškinti, kokia ilgiausia kasa išvis yra užfiksuota Lietuvoje. Lietuvos rekordų svetainėje yra užfiksuotas 2015 metais padarytas rekordas – ilgiausia pridėtinė kasa siekė 7,83 metro.

Gintarė pasiryžo siekti dar ilgesnės kasos rekordo. Rekordui buvo sunaudota apie 16 pakelių kanekalono pluošto, 1 sintetinė ir 1 natūralių plaukų kasa. Plaukai buvo pripinami vieni prie kitų, tam, kad išgauti plaukų nenutrūkstamumą. Darbas truko tris dienas po 6 valandas. Rekordui užfiksuoti buvo pakviestos dvi Kauno žymios viešnios: KIGSA prezidentė Jolanta Mačiulienė ir itin žymi plaukų stilistė Inga Bagdonaitė.

Užfiksuotas kasos ilgis: 13,80 m. Svoris: 2,490 g. Pinta populiariausiu – trijų skilčių kasos metodu. Kasą meistrė užrišo ant modelio Aušrinės Kalinauskaitės surištos natūralių plaukų kasos. Anot plaukų priauginimo specialistės G. Eimantaitės, su plaukų priauginimais dirbančios virš 16 metų, tai – dar ne pabaiga. „Jau pradėjom svajoti ir apie didesnius rekordus“, – užsiminė ji.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI