Cyrus pristato dar vieną dainą su garsiu žmogumi: tai – duoklė rokenrolui

Skandalingoji amerikiečių popžvaigždė Miley Cyrus šiemet sugrįžo garsiai. Pirmiausia ji išleido muzikos topus užkariavusį hitą „Midnight Sky“, praeitą savaitę dėmesį prikaustė seksualiu vaizdo klipu su Dua Lipa singlui „Prisoner“, o šiandien pristato ir visą rokenrolo įkvėptą albumą „Plastic Hearts“, kuriame išgirsite ir daugiau žinomų atlikėjų balsų.

4

Vienas jų – Billy Idolas.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cyrus pristato dar vieną dainą su garsiu žmogumi: tai – duoklė rokenrolui

Skandalingais pasirodymais išgarsėjusi dainininkė ir šįkart išlieka drąsi, provokuojanti ir eksperimentuojanti. Tokią Miley Cyrus ant naujausio albumo viršelio įamžino muzikos ikonų fotografas Mickas Rockas, dirbęs su tokiomis legendomis kaip Davidas Bowie, Lou Reedas, Iggy Popas, Joan Jett ir Debbie Harry. Joan Jett balsas, beje, skamba ir naujajame Miley albume. 

Joan Jett ir Debby Harry tapo Miley įkvėpimu kuriant ir daugybės liaupsių susilaukusį singlą „Midnight Sky“ – ši daina Lietuvos muzikos topuose laikosi jau 18 savaičių. O jos naujausias, vos praeitą savaitę pristatytas singlas su šiuo metu viena ryškiausių britų dainininkių Dua Lipa Lietuvos topuose debiutavo iškart pirmajame penketuke. Abiejų dainų vaizdo klipus režisavo pati Miley. 

Dar vaikystėje seriale „Hana Montana“ išpopuliarėjusi Miley Cyrus kaip dainininkė išgarsėjo dėl savo įspūdingo balso, skandalingų pasirodymų ir bene savo garsiausio vaizdo klipo dainai „Wrecking Ball“.

Tiesa, ne tik įvaizdžio prasme, bet ir muzikaliai Miley visada sugeba nustebinti. Ji gali būti visokia, tačiau tikrai nenuobodžia. Pop muzikos chameleonu vadinama Miley Cyrus nuolat žaidžia muzikos sąskambiais. Tai įrodo ir jos albumai – nuo hiphopo įkvėpto „Bangerz“ iki psichodelinio skambesio turinčio albumo „Miley Cyrus and Dead Petz“. Šiandien pasirodęs septintasis Miley Cyrus albumas „Plastic Hearts“ yra duoklė rokenrolui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų