Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
13
Valeria Lipotevsky (nuotr. Instagram)

Tikriausiai kiekviena moteris svajoja apie tobulą, lygią odą ir jaunatvišką išvaizdą, deja, šiais laikais tai iš tiesų pasiekti pavyksta tik retai. Vis dėlto įsivaizduokite, kaip jaunai turėtumėte atrodyti, kad jus nuolat painiotų su jūsų vaikų seserimi, o ne mama?

REKLAMA

Būtent tai nuolat patiria gražuolė 3 sūnus auginanti Valeria Lipotevsky.

Moteriai – 30 metų, tačiau aplinkininiai nuolat galvoja, kad moteris, geriausiu atveju, paauglė. Tiesa, Valeria atvira – viskas dėl to, kad ji ypatingai rūpinasi savo oda.

Iš Rusijos kilusi Valeria užsienio žiniasklaidai pasakojo, kad kiekvieną rytą ji naudoja specialų serumą odai su vitaminu C, o vėliau – retinolį, kad apsaugotų odą nuo senėjimo.

O štai kad oda atrodo jaunui ne tik veido srityje, bet ir visame kūne, Valeria prausdamasi naudoja sausą šepetį, kuris, tikinama, paskatina cirkuliaciją bei sumažina celiulitą. Savo patarimais apie tai, kaip kuo įmanoma ilgiau išlikti jaunai, mergina dalijsi ir socialiniame tinkle „TikTok“.

REKLAMA

„Visuomet sulaukiu daugybės komentarų klausiančių apie tai, kaip man pavyksta išlikti tokiai jaunatviškai? Anksčiau tai mane labai erzindavo ir aš stengdavausi kaip įmanoma labiau atrodyti vyresnė. Tačiau dabar man tai patinka, ypatingai, kai žmonės galvoja, kad man 13 ar 14 metų. Svarbiausia pasirūpinti savo oda“, – čia sako ji.

V. Lipotevsky kitoms moterims taip pat rekomenduoja išbandyti šaltą dušą ir daug miegoti.

Netrukus po vaizdo įrašu žmonės Valeriai ėmė dėkoti, gyrė už naudingus patarimus ir žavėjosi jos jaunatviška išvaizda. Daugybė žmonių pridėjo, kad mergina iš tiesų neatrodo vyresnė, nei 18 ar 20-ies.

Daugiau V. Lipotevsky akimirkų – nuotraukų galerijoje.

K Kam ji įdomi 2020-11-27 20:17:33
Moteris kaip moteris, jauna 30 metė. Juokinga kai rašo, kad panaši į 14 metę
Atsakyti
0
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI