Tulūzoje (Prancūzija) baigėsi finalinis „Pro League“ vyrų 3x3 krepšinio turnyro etapas, kuriame triumfavo olimpinei atrankai besiruošiantys lietuviai.

Sekmadienį pusfinalyje olimpinei atrankai besiruošiantys mūsiškiai 21:18 palaužė Amsterdamo „Sloten“ (Nyderlandai) pasipriešinimą. Vėliau finale lietuviai įtikinamai – 21:15 – pranoko Antverpeno „TOPdesk“ (Belgija), taip įrodydami, kad artėjant svarbiausiems metų startams gerina sportinę formą.

Lietuviams sekmadienį nereikėjo žaisti ketvirtfinalio, nes šeštadienį mūsiškiai tapo B grupės nugalėtojais ir pelnė tiesioginį bilietą į pusfinalį.

Šeštadienį lietuviai 21:16 įveikė tą pačią „Sloten“, 19:16 nugalėjo Lozanos klubą (Šveicarija) ir 21:20 išplėšė pergalę prieš Karlio Lasmanio ir Naurio Miezio atstovaujamą Kandavos „Turiba“ (Latvija) ekipą.

Lietuvos 3x3 rinktinei Tulūzoje atstovavo Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis, Evaldas Džiaugys bei Šarūnas Vingelis. A.Pukelis tapo naudingiausiu finalinio etapo žaidėju (MVP).

Primename, kad Lietuvos rinktinė turės du šansus užsitikrinti vietą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Pirmoji proga laukia po kiek daugiau nei mėnesio – gegužės 3-5 dienomis Ucunomijoje (Japonija). Čia aštuonios komandos kausis dėl vieno kelialapio. Dainiaus Novicko treniruojami krepšininkai šioje aštuoniukėje turės geriausią reitingo poziciją.

Prieš pat olimpinę atranką, balandžio 27-28 dienomis, tame pačiame mieste sulig „Utsunomiya Opener“ turnyru startuos ir FIBA Pasaulio turo sezonas. Šių varžybų nepraleis Raudondvario „Hoptrans“ ekipa.