Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje trečiadienį kovojo Lietuvos galiūnai. Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi 0:0, bet vienuolikos metrų baudinių seriją Marijampolėje laimėjęs Vilniaus „Žalgiris“ palaužė „Sūduvą“.

„Sūduva“ šiose rungtynėse rungtyniavo dar be skambaus pirkinio – Keisuke Hondos. 35-erių japonas treniruojasi su komanda, bet oficialių rungtynių su Marijampolės klubo marškinėliais dar nesužaidė.

Bilietus į LFF taurės pusfinalį jau turi Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, Plungės „Babrungas“ ir titulą ginantis „Panevėžys“.

Per pagrindinį laiką abi ekipos turėjo savo pusprogių, bet nei viena jų nevirto įvarčiu. 20-ąją minutę teisėjui teko raminti žalgirietį – geltoną kortelę išvydo Ovidijus Verbickas.

Pratęsime tiek „Sūduva“, tiek „Žalgiris“ žaidė kur kas atsargiau. Vis labiau kaistant įtampai, žaidėjai ėmė replikuoti vieni kitiems. 105-ąją minutę arbitras vėl išsitraukė geltoną kortelę ir ja nubaudė po vieną abiejų ekipų žaidėją.

Antrajam pratęsimui tiksint į pabaigą svečiai neteko vieno žaidėjo. Į ataką skubėjusį Serge'ą Nyuiadzi „nukirto“ Milenas Gamakovas – jam buvo parodyta antra geltona kortelė.

Galiausiai nei viena ekipa įvarčiu nepasižymėjo ir prasidėjo vienuolikos metrų baudinių serija.

Pirmuosius keturis baudinius ekipos realizavo idealiai – 2:2. Prie įtampos nesuskydo ir žalgirietis O. Verbickas (3:2). „Sūduva“ tuo pačiu neatsakė – į vartų plotą nepataikė Yevgenas Efremovas.

„Žalgiris“ susikurtu pranašumu nepasinaudojo – į virpstą mušė Josipas Tadičius. Alexandros Gkargkalatzidis sugebėjo išlyginti rezultatą (3:3).

Penktąjį svečių baudinį mušė Hugo Videmontas ir tai darė tiksliai. „Sūduvos“ gretose lemiamas baudinys patikėtas Nacho Casesui ir ispanas nenuvylė (4:4).

Djibrilis Diaw sugebėjo vėl išvesti „Žalgirį“ į priekį, bet Serge'as Nyuiadzi atsakė tuo pačiu (5:5). Vilniečiams dar vieną tašką pelnė Joelis Bopesu, o ant vienuolikos metrų žymos slystelėjęs Semiras Kerla pataikė į virpstą (6:5).