hegelmann litauen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hegelmann litauen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hegelmann litauen“.

Laimėjęs „Hegelmann“ įnešė intrigos kovoje dėl medalių

„Optibet A lygos“ kovoje dėl bronzos medalių po Kauno rajono „Hegelmann“ klubo pergalės paaštrėjo intriga. 31-ojo turo dvikovoje Andriaus Skerlos treniruojama komanda 3:1 (2:1) įveikė FA „Šiauliai“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje daugiau smūgių atliko svečiai, kartą Vincentas Šarkauskas turėjo atremti pavojingą Rolando Baravyko smūgį bei susitvarkyti su dar pora bandymų. 29-ąją minutę mėlynai balti išsiveržė į priekį.
2023-09-24

Kaune – rezultatyvios „Hegelmann“ ir „Sūduvos“ lygiosios

Antradienį „Optibet A lygoje“ startavo 16-asis turas. Pirmosiose rungtynėse Kauno raj. „Hegelmann“ du kartus pirmavo prieš Marijampolės „Sūduvą“, bet susitikimas baigėsi lygiosios 2:2 (0:0). Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atsargiai ir daugiau užsiėmė vartų žvalgyba. Visgi vėliau kiek didesnę iniciatyvą atakuojant demonstravo marijampoliečiai, kurie nevengė paspausti varžovų jų aikštės pusėje, bet didesnių galimybių įmušti nesusikūrė.
2022-06-21

A lygos turo anonsas: dar viena proga „Kauno Žalgiriui“ priartėti prie pirmojo penketo

Antradienį ir trečiadienį bus sužaistos penkerios „Optibet A lygos“ 16-ojo turo rungtynės. Kauno rajono „Hegelmann“ – Marijampolės „Sūduva“. Birželio 21 dieną 18 val. Kaunas, LFF Kauno treniruočių centro stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0 Mėlynai balti per pusantros savaitės sužais trejas labai sudėtingas rungtynes. „Hegelmann“ futbolininkai Gargžduose patyrė netikėtą pralaimėjimą, po kurio vyr.
2022-06-21

Kauno miesto derbyje „Hegelmann“ įveikė „Kauno Žalgirį“

Antradienį „Optibet A lygoje“ sužaistos dar vienerios 10-ojo turo rungtynės. Kauno raj. „Hegelmann“ toliau demonstruoja pavyzdingą formą ir svečiuose 3:1 (2:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Rungtynes puikiai pradėjo Andriaus Skerlos auklėtiniai. 4 minutę šeimininkų žaidėjas Divine'as Naah baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas skyrė 11 m. baudos smūgį. Jį užtikrintai realizavo Vilius Armanavičius, įsirašęs jau trečiąjį įvartį šiame sezone.
2022-04-26

A lygoje – atkaklios „Hegelmann“ ir „Riterių“ lygiosios

Šeštadienį „Optibet A lygoje“ sužaistos dar vienerios 7-ojo turo rungtynės. Kauno „Hegelmann“ ir Vilniaus „Riteriai“ apsikeitė įvarčiais ir sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1). Rungtynių pradžioje „Riteriai“ aktyviai atakavo šeimininkų vartus. Jau 5 minutę puikią galimybę turėjo Plamenas Dimonas, kuris baudos aikštelėje iš arti galva smūgiavo į vartus, bet vartininkas Ignas Plūkas blokavo smūgį. Dar po poros minučių neįtikėtinos progos neišnaudojo ir Valdemaras Borovskis.
2022-04-16

Ambicijų neslepiantis „Hegelmann“ šoktelėjo į pirmąjį trejetą

Ambicijų neslepianti Kauno rajono „Hegelmann“ komanda šio sezono „Optibet A lygoje“ iškovojo ketvirtą pergalę per šešerias rungtynes. Mėlynai balti 6-ojo turo mače namuose užtikrintai 2:0 (1:0) įveikė trečią kartą pralaimėjusią Gargždų „Bangą“. Rungtynių pradžia šeimininkams susiklostė puikiai: Yukiyoshi Karashima dar sykį įrodė, kad puikius standartinių padėčių specialistas – šio japono baudos smūgis 4-ąją minutę buvo neišsprendžiamas uždavinys Mantui Bertašiui.
2022-04-06

A lyga: „Panevėžys“ svečiuose palaužė „Hegelmann“

„Optibet A lygos“ 3-iajame ture „Panevėžys“ didžiąją rungtynių dalį praleido gindamasis, bet minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) sugebėjo įveikti Kauno raj. „Hegelmann“ komandą. Rungtynių pradžioje šeimininkai užkūrė pirtį prie panevėžiečių vartų ir juos pralaužti bandė įvairiais būdais – dažnais kampiniais, tolimais smūgiais ir aštriais perdavimais į baudos aikštelės epicentrą.
2022-03-15

„Hegelmann“ klubo gretas papildė perspektyvus puolėjas

Kauno rajono FC „Hegelmann“ gretas papildė perspektyvus lietuvis. Su klubu sutartį pasirašė Italijos komandose patirties įgijęs Lietuvos jaunimo rinktinių narys Augustinas Klimavičius. Puolėjo pozicijoje įprastai rungtyniaujantis 20 metų žaidėjas Lietuvą paliko dar būdamas jaunuolis, vos 13 metų. „Italijoje praleidau nemažai metų.
2022-01-21

„Hegelmann Litauen“ pristatė pirmąjį kitą sezono naujoką

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ 2022 metų sezonui pasirašė kontraktą su krašto gynėjo ir saugo pozicijose galinčiu rungtyniauti „Optibet A lygos“ žiūrovams gerai pažįstamu Hugo Pereira Figueredo. Brazilijos ir Portugalijos pilietybes turintis futbolininkas atvyksta iš „Panevėžio“ klubo, kur jis praleido du pastaruosius sezonus. Prieš tai 29 metų žaidėjas rungtyniavo gimtojoje šalyje įvairiuose klubuose.
2021-12-03

Paskutinysis „Optibet A lygos“ 2021 m. sezono turas

Sekmadienį oficialiai nusileidžia „Optibet A lygos“ sezono uždanga. Visos 10 čempionato komandų sužais paskutiniuosius savo mačus. Tiesiogines paskutinio 36-tojo turo kovas nuo 15 val. galite stebėti portale tv3.lt arba per TV3Play. Vis dėlto dar prieš paskutinį turą šalies čempionas jau aiškus.