26
Lietuvos ir Kosta Rikos mačo momentai. (nuotr. Eriko Ovčarenko)

Lietuvos salės futbolo rinktinė pralaimėjo lemiamą mūšį pasaulio čempionate. Mūsiškiai šeštadienio vakarą Kaune 2:6 (1:2) nusileido Kosta Rikai.

26

Šis pralaimėjimas užtvėrė lietuviams kelią į kitą turnyro etapą. Jevgenijaus Ryvkovo auklėtiniai A grupėje pralaimėjo visas trejas žaistas rungtynes.

Šio vakaro mačo Lietuva pradėjo labai gerai. Turėjo ne vieną šansą pasižymėti. Galiausiai Galiausiai aštuntąją minutę Genaras Samsonikas lietuviams atliekant baudos smūgį laiku kyštelėjo koją ir nukreipė kamuolį į vartus.

Lietuva buvo priekyje. Netrukus kurį laiką jie žaidė ir dešimtyje, kadangi iš aikštės buvo išvytas pagrindinis varžovų vartininkas.

Vis dėlto viskas gana greitai apsivertė aukštyn kojomis. Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos Kosta Rika dūrė du kartus.

Iš pradžių pelnė įvartį greitos kontratakos metu, o paskutinę kėlinio minutę puikiai išpildė ir baudos smūgį.

Po pertraukos Lietuva iškart turėjo gerą progą lyginti rezultatą, bet smūgis nebuvo tikslus. Vėliau Kosta Rika kiek perėmė žaidimo gijas ir neleido per daug lietuviams nieko sukurti.

Deividas Reimeris dar turėjo gerą progą pasižymėti, bet jo smūgis praskriejo visai šalia virpsto.

Bet Kosta Rika šansų nešvaistė. Perėmę kamuolį iš lietuvių prie pat vartų jie gana lengvai įmušė ir trečią sykį.

Lietuviams bandant atakuoti varžovai ir gynėsi gerai, ir sugebėjo nubausti mūsiškius. Kosta Rika pasižymėjo dar du sykius ir taip galutinai perlaužė Lietuvos pasipriešinimą.

Bet Lietuva sugebėjo susirinkusiems sirgaliams padovanoti dar vieną įvartį. Komandos kapitonas Justinas Zagurskas pasižymėjo tolimu smūgiu.

Netrukus lietuviai turėjo gerą šansą įmušti, bet čia pat gavo dar šeštajį įvartį.

Galiausiai teisėjo švilpukas paskelbė Kosta Rikos pergalę 6:2.

Rungtynių eiga:

Antrasis kėlinys:

39 min. Buvo šansas baudos smūgiui, deja. lietuviai jį pramuša ir netrukus į savus vartus gauna dar įvartį..

37 min. KAPITONAS! Justinas Zagurskas gražiu tolimu smūgiu švelnina rezultatą iki 2:5.

34 min. Prasideda sutiruškinimas.. dar vienas Kosta Rikos įvartis. Jau penktasis.. Lietuviai išėmė vartininką ir taip bandė pulti didesniais pajėgumais, bet tas nepasiteisino.

33 min. Viskas veikiausiai baigta. Kosta Rika muša savo 4-ąją įvartį.

31min. Lietuva bando kurti atakas, bet kol kas jiems tas nelabai pavyksta.

29 min. 1:3 Lietuva pralaimi. Kosta Rika perėmė kamuolį labai pavojingoje situacijoje prieš vartų ir nukreipė jį į vartus. Lietuviai jau ant prarajos krašto.. žūtbūt reikia greitai pasižymėti antrą sykį patiems.

26 min. Labai geras šansas įmušti, lietuviai sukuria gerą kombinaciją, bet Deividas Reimeris šauna pro šalį.

24 min. Kosta Rika atrodo kiek pavojingiau. Laimei, jiems nepavyksta pelnyti trečiojo įvarčio.

22 min. Lieka antrasis kėlinys, kurį lietuviai pradeda gera proga. Deja, kamuolys skrieja šalia vartų.

Pirmasis kėlinys: Lietuva 1:2 Kosta Rika

20 min. Taip kėlinys ir baigėsi. Lietuva prlaimi 1:2.

19 min. Oh... lietuviai prasižengia šalia baudos aikštelės ir Kosta Rika muša baudinį. Deja, jie jį įmuša. Lietuviai jau atsilieka 1:2..

18 min. Deja.. M. Tijerino pabėgęs vienas prieš vartininką jį nuginklavo. Lietuviai prasileido greitą kontrataką, kai patys puldami suklydo.. ech. Rezultatas tampa lygus 1:1.

17 min. Aistrų aikštėje netrūksta. Abi rinktinės nenori nusileisti ir po keletą kartų itin grubiai prasižengė.

13 min. Kosta Rika jau pilnos sudėties. Pagal futsal taisykles, jie mažumoje žaidė tol, kol kamuolys neatriedėjo į lietuvių aikštės pusę.

Tačiau raudoną kortelę gavęs C. Vargasas mače jau nebežais, jį keičia antrasis varžovų vartininkas.

11 min. Varžovų vartininkas žaidžia rankomis už baudos aikštelės ribų! Teisėjai jam rodo raudoną kortelę. Lietuviai kurį laiką žais dešimtyje.

8 min. ĮVAAAAAAAARTIS. Genaras Samsonikas puikiai nukreipia kamuolį į vartus, kai lietuviai atlikinėjo baudos smūgį. Puikus ir labai tikslus prilietimas, laiku kyštelėta koja ir Lietuva pirmauja 1:0.

7 min. Lietuva kaip reikiant atakuoja, deja... švaisto gerus šansus. Uždirbo baudos smūgį pavojingoje vietoje, bet kamuolys praskriejo virš vartų. Jį atliko Lukas Sendžikas.

4 min. Lietuviai atrodo užsivedę. Pavyko sukurti kelias pavojingas atakas, bet vis pritrūkdavo tikslumo.

Vartininkas E.Žagaras susidūrė su varžovu ir buvo susiėmęs už galvos, bet, atrodo, stojasi ant kojų ir yra pasirengęs žaisti toliau.

2 min. Kosta Rika turėjo šansą įmušti, bet puikiai sužaidė pastatyta lietuvių žaidėjų sienelė. Čia pat Lietuvos atsakymas, uch... Kostą Riką gelbėja vartininkas.

1 min. Mačas prasideda, sėkmės Lietuvai!