Nesutarimai Lietuvos salės futbolo rinktinėje: komandą paliko vienas iš žaidėjų

Lietuvos salės futbolo rinktinė šeštadienio vakarą stos į lemiamą mūšį pasaulio čempionate su Kosta Rika. Vis dėlto lietuvių gretose mače neišvysime Arturo Juchno, kuris paskelbė pasitraukiantis iš komandos.

Apie tokį savo sprendimą jis pranešė socialiniame tinkle, kur pridūrė, kad apskritai traukiasi iš salės futbolo.

„Dužusios laimingo vaiko svajonės. Dėl asmeninių priežasčių palikta Lietuvos salės futbolo rinktinė prieš varžybas su Kosta rika. Buvo garbė ir didelė atsakomybė žaisti už Lietuvą. Kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia. Ačiū ir sudie salės futbole“, – rašė A. Juchno.

LFF apie žaidėjo pasitraukimą atskirai neinformavo, o tik paminėjo tą straipsnyje federacijos svetainėje, kuriame prieš mačą yra pakalbintas rinktinės treneris Jevgenijus Ryvkinas.

Su A. Juchno portalui Tv3.lt susisiekti nepavyko, bet, kaip praneša portalas 15 min, tarp A.Juchno ir J.Ryvkino galimai perbėgo juoda katė – dėl to žaidėjas ir paliko rinktinę.

Beje, tai ne pirmas kartas, kai rinktinėje vyksta galimi nesutarimai tarp trenerio ir žaidėjų. Pasaulio čempionate nedalyvauja vienas geriausių Lietuvos žaidėjų Jurijus Jeremejevas.

Šio vakaro susitikimas tarp Lietuvos ir Kosta Rikos prasidės 20 val. Abi komandos savo sąskaitoje turi po nulį taškų ir kovojant dėl vietos kitame etape abi rinktines tenkintų tik pergalė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų