Tunise vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre 19-metis Edas Butvilas (ATP-588) per 1 valandą 36 minutes 6:3, 6:4 iškovojo pergalę prieš trečiąją turnyro raketę britą Jay Clarke‘ą (ATP-334).

Lietuvis pirmąjį setą pradėjo prastai (0:2, 1:3), bet šeštajame geime panaikino deficitą. J. Clarke‘as tada buvo per tašką nuo laimėtos savo padavimų serijos, tačiau padarė dvigubą klaidą, o vėliau pralaimėjo dar 2 taškus. Aštuntajame geime E. Butvilas atitrūko 40:0 ir trečiu mėginimu realizavo „break pointą“. Vėliau lietuvis įtvirtino pergalę sete, laimėdamas 5-ą geimą paeiliui.

Antrojo seto pradžioje tenisininkai apsikeitė laimėtomis varžovo padavimų serijomis. Penktajame geime J. Clarke‘as po dvigubos klaidos pralaimėjo dar vieną savo padavimų seriją. E. Butvilas įgytos persvaros neišbarstė.

E. Butvilas po pirmųjų savo padavimų laimėjo 82 proc. įžaistų kamuoliukų, o J. Clarke‘as – 56 proc.

Lietuvis pelnė 1 ATP vienetų reitingo tašką ir 430 JAV dolerių, o jo varžovas aštuntfinalyje paaiškės kiek vėliau.

E. Butvilas Tunise dalyvaus ir dvejetų varžybose. Pirmajame rate lietuvis su ukrainiečiu Eriku Tkalenka bandys įveikti italus – Giovanni Agostinetto ir Matteo Fondriestą.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.

Žemesnio lygio turnyre Tunise žaidė 19-metis Julius Augūnas (ITF-2347). Jis pirmajame kvalifikacijos rate 4:6, 4:6 pralaimėjo šveicarui Thomui George‘ui Brunui (ITF-1589).