edas butvilas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edas butvilas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edas butvilas“.

Vilius Gaubas su partneriu „US Open“ turnyre dramatiškai žengė tolyn

Niujorke (JAV) vykstančiame „US Open“ jaunių teniso turnyre antradienį prasidėjo vaikinų dvejetų varžybos. Puikią pergalę pirmajame rate iškovojo Vilius Gaubas (ITF jaunių-45) su ispanu Danieliu Merida Aguilaru (ITF jaunių-27). Jie po dramatiškos 1 valandos 10 minučių kovos 3:6, 6:3, [13:11] įveikė legendinio švedo Bjorno Borgo sūnų Leo (ITF jaunių-23) ir čeką Adamą Jurajdą (ITF jaunių-47). Aštuntfinalyje V.Gaubas ir D.Merida Aguilaras susitiks su bulgaru Petru Nesterovu (ITF jaunių-30) ir ukr...
2021-09-08

Tarptautiniame teniso turnyre – jaunųjų lietuvių pergalės

Praėjusį savaitgalį Šiaulių teniso akademijoje pasibaigęs Tarptautinės teniso federacijos (ITF) aštuoniolikmečių ir jaunesnių tenisininkų turnyras gali būti paskutinės tokio pobūdžio varžybos Lietuvoje šį sezoną. Toks pat turnyras lapkričio pabaigoje dar turėtų įvykti ir Vilniuje, tačiau jo likimas kol kas pakibęs ant plauko dėl koronaviruso pandemijos. Tuo tarpu Šiauliuose vykusiose varžybose Lietuvos tenisininkai nebuvo svetingi žaidėjams iš užsienio.
2020-11-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų