Persikėlęs į Tel Avivą Monaco „AS Monaco“ klubas iškovojo pergalę trečiajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos mače. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa išvykoje 79:75 (22:16, 19:16, 19:25, 19:18) palaužė „Maccabi“ Krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių Monako ekipa įsiveržė į priekį 2-1 ir atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.

Ketvirtasis ir galbūt paskutinis serijos mūšis vyks ketvirtadienį taip pat Tel Avive.

D.Motiejūnas aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Svečiai pakiliai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje po atkarpos 7-0 nutolo (17:8).

Nors trumpam aikštės šeimininkai buvo išlyginę rezultatą, tačiau antrajame ketvirtyje Monako krepšininkai surengė dar vieną spurtą. Šį kartą atkarpa 8-0 leido padidinti atstumą iki dviženklio (39:29).

Vis dėlto, rankų Tel Avivo ekipa nenuleido ir po didžiosios pertraukos ėmė mažinti atsilikimą. Prieš lemiamą kėlinį šie deficitą nurėžė iki 3 taškų (60:57).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 31 sekundę aikštės šeimininkai atsiliko 8 taškais (79:71), bet per 13 sekundžių sugebėjo priartėti iki vos 3 (81:78).

Paskutinėmis sekundėmis, baudų metimus realizavo Jordanas Loydas ir padėjo tašką mače – 83:78.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 21 (3/8 dvit., 4/11 trit., 3/4 baud.), Jordanas Loydas 15, Elie Okobo 12 (5 rez. perd.), Johnas Brownas 11, Alpha Diallo (7/8 baud.) ir Donatas Motiejūnas po 9.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 17 (6/7 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), Wade‘as Baldwinas 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Lorenzo Brownas 12 (0/5 trit.), Johnas DiBartolomeo 9, Jarellas Martinas 7.