Reguliaraus Eurolygos sezono geriausia komanda Pirėjo „Olympiacos“ atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos finalo ketverto.

Graikijos klubas trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose po tikslus Kosto Slouko tritaškio paskutinę sekundę 72:71 (15:21, 23:14, 7:16, 27:20) palaužė prieš Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkus.

Pirėjo ekipa serijoje iki trijų pergalių įsiveržė į priekį 2-1 ir šiai beliko pasiekti dar vieną pergalę užsitikrinant bilietą tarp keturių geriausių.

Ketvirtasis ir galbūt paskutinis serijos mačas bus žaidžiamas penktadienį taip pat Stambule.

Susitikimo pirmoje dalyje sąlygas diktavo aikštės šeimininkai. Šie antrojo ketvirčio pradžioje turėjo dviženklę persvarą (15:26).

Nepaisant to, iki didžiosios pertraukos svečiai ne tik panaikino deficitą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (29:28).

Nors ketvirtajame kėlinyje turkai vėl atsiplėšė (51:60), tačiau Pirėjo ekipos spurtas 13-0 leido vėl susigrąžinti pranašumą (64:60).

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus žaisti 3 sekundes, Marko Guduričius pelnė du taškus ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį (69:71).

Mačo herojumi tapo K. Sloukas. Atakų organizatorius paskutinę sekundę smeigė tritaškį ir išplėšė pergalę svečiams – 72:71.

„Olympiacos“: Kostas Sloukas 25 (6/6 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud., 6 rez. perd., 34 n. b.), Sasha Vezenkovas 17, Tarikas Blackas 9, Kostas Papanikolaou 6 (0/5 trit.), Moustapha Fallas 5.

„Fenerbahce“: Tyleris Dorsey 21 (4/8 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), Tonye Jekiri 15 (7 atk. kam., 26 n. b.), Nickas Calathesas 10 (6 rez. perd.), Dyshawnas Pierre‘as 7, Jonathanas Motley ir Carsenas Edwardsas po 5.