Skopjės mieste (Šiaurės Makedonija) vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre į vienetų varžybų pusfinalį pateko 27-erių Justina Mikulskytė (WTA-286). Pirmoji Lietuvos raketė penktadienį ketvirtfinalyje per 1 valandą 26 minutes 6:4, 6:1 nugalėjo bosnę Deą Herdželaš (WTA-405).

Lietuvė jau pirmajame mačo geime „sausai“ laimėjo varžovės padavimų seriją, o antrajame geime atlaikė spaudimą ir įtvirtino savo pranašumą. Po labai ilgo penktojo geimo lietuvė realizavo dar vieną „break pointą“, tačiau šeštajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją. Devintajame geime J.Mikulskytė varžovės padavimų metu pirmavo 40:0, bet nerealizavo trijų „set pointų“. Laimei, dešimtąjį geimą lietuvė žaidė užtikrintai ir laimėjo setą.

Antrojo seto pradžia buvo panaši – lietuvė pirmajame geime laimėjo varžovės padavimų seriją, o bosnė antrajame geime švaistė „break pointus“. Seto pabaigoje J.Mikulskytė jau visiškai dominavo korte. Ji „sausai“ laimėjo dvi savo padavimų serijas ir realizavo dar du „break pointus“.

J.Mikulskytė šiame mače turėjo net 17 „break pointų“, iš kurių realizavo 5 (bosnė – 1 iš 5). Bosnė padarė 6 dvigubas klaidas, o lietuvė – tik 1.

Iš 8 pastarųjų vienetų mačų 7 pergales pasiekusi J.Mikulskytė užsitikrino 25 WTA vienetų reitingo taškus ir pusfinalyje žais su serbe Dejana Radanovič (WTA-362). Naujajame reitinge lietuvė kils mažiausiai į 276-ą vietą.

Dvejetų pusfinalyje pirmos pagal skirstymą J.Mikulskytė ir kazachė Žibek Kulambajeva per 63 minutes 6:1, 6:2 sutriuškino graikes – Eleni Christofi ir Dimitrą Pavlou. Graikės šiame mače realizavo tik vieną „break pointą“, kai antrajame sete panaikino 2 geimų deficitą (2:0, 2:2). Į tai J.Mikulskytė su Ž.Kulambajeva atsakė spurtu 4:0 ir šventė pergalę.

Lietuvė su porininke pelnė po 42 WTA dvejetų reitingo taškus, o finalo varžoves sužinos kiek vėliau.

ITF serijos moterų teniso turnyro Skopjės mieste prizų fondą sudaro 40 tūkst. JAV dolerių.