Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Wolves“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Rungtynes tribūnose stebėjo naujasis Londono ekipas savininkas Toddo Boehly.

Timo Werneris 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Romelu Lukaku 36-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Rubenas Loftusas Cheekas 38-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Romelu Lukaku 56-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Netrukus Belgijos futbolininkas dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Francisco Trincao 79-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Conoras Coady 97-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išplėšė dramatiškas lygiąsias šiame susitikime 2:2.

Pergalę iškovojo  ir Londono „Crystal Palace“ ekipa, kuri 1:0 pranoko „Watford“ komandą. Pralaimėjimas „Watford“ reiškia, kad jie nebeturi jokių vilčių išlikti „Premier“.

Likusiose popietės rungtynėse  „Brentford“ 3:0 įveikė „Southampton“, o Birmingemo „Aston Villa“ svečiuose 3:1 pranoko „Burnley“.