Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti 30-ojo turo susitikimai. Sunkią pergalę šventė Londono „Tottenham“. Anksti įvartį praleidę šeimininkai galiausiai atsitiesė ir 2:1 palaužė „Luton“ komandą.

Svečius į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Tahithas Chongas. Savo pranašumą „Luton“ sugebėjo išlaikyti iki antrojo kėlinio.

Po pertraukos kamuolys atsidūrė svečių vartuose nuo gynėjo Issa Kabore, kuriam įskaitytas įvartis į savus vartus. Jau 86-ąją minutę pergalę savo klubui išplėšė Heung-Min Sonas, kuriam padėjo rikošetas nuo oponento.

Kur kas prasčiau rungtynės susiklostė kitai Londono komandai – „Chelsea“. Jie namuose rungtynes su „Burnley“ pabaigė 2:2.

Pirmasis kėlinys „Chelsea“ nieko blogo nežadėjo. 40-ąją minutę „Burnley“ atstovas gavo antrąją geltoną kortelę bei buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Tokiu sprendimu itin nepatenkintas svečių treneris Vincentas Kompany už ginčus buvo nubaustas raudona kortele.

Vienuolikos metrų baudinį realizavo Cole‘as Palmeris.

Po pertraukos net ir žaisdami dešimtyje „Burney“ išlygino rezultatą. 47-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Joshas Cullenas.

78-ąją minutę antrą kartą rungtynėse svečiai atsidūrė priekyje, kai dar vieną įvartį pelnė C. Palmeris. Visgi, net ir tada vienu žaidėju mažiau turėję svečiai surado atsaką, kai tašką savo klubui išplėšė Dara O‘Shea.