0

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione šiandien Kauno „Akropolio“ ledo arenoje įvykusiose rungtynėse Kėdainių ledo ritulio klubas rezultatu 9:5 (0:0, 7:2, 2:3) nugalėjo Elektrėnų sporto centrą, praneša hockey.lt.

Po pirmojo kėlinio, kai rezultatas buvo 0:0, niekas netikėjo, jog po pertraukos prasidės tikrasis įvarčių lietus. Po pertraukos praėjus vos 15 sekundžių, elektrėniškis D.Kazlauskas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Tuomet prasidėjo tikrasis Kėdainių LRK komandos šou. Per 15 minučių kėdainiečiai pelnė net 7 įvarčius be atsako ir baigiantis kėliniui pirmavo net 7:0.

Tiesa, paskutiniąją kėlinio minutę ESC žaidėjui M.Lomakinui pavyko kiek sušvelninti rezultatą. Po dviejų kėlinių pirmaudami 5 įvarčių skirtumu LRK žaidėjai užtikrintai rungtyniavo ir paskutiniajame kėlinyje bei šventė pelnytą pergalę. Šis pralaimėjimas ESC komandai, užimančiai antrąją vietą, buvo vos antrasis šių metų čempionate.

Kėdainių LRK - Elektrėnų ESC  9:5 (0:0, 7:2, 2:3). Kėdainių LRK: J.Viknius, R.Guoga po 2, K.Šveikauskas, E.Gutauskas, T.Fediakinas, J.Čiugajus, M.Krikštanaitis po 1 įvartį. Elektrėnų ESC: D.Kazlauskas 2, M.Lomakinas, D.Virbickas, Š.Citavičius po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

OH po sunkios kovos įveikė Vilniaus „Ice wind“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencija tampa sunkiai prognozuojama. Tai dar labiau patvirtino dvejos rungtynės konferencijoje. Vilniaus OH po itin atkaklios kovos rezultatu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) įveikė Vilniaus „Ice wind“ ir sugrįžo į pirmąją konferencijos vietą.

Pirmojoje rungtynių pusėje klubai daugiau galvojo apie savo vartų saugumą ir nepraleido nė vieno įvarčio. Tik antrajame kėlinyje pirmoji pasižymėjo OH, tačiau neilgai trukus varžovai rezultatą išlygino.

Paskutiniajame kėlinyje kova vis aštrėjo, o atomazga įvyko 58 minutę, kai ką tik po 2 minučių pašalinimo aikštelėje pasirodęs OH kanadietis Baris Nabursas pelnė pergalingą įvartį.

OH, pernai laimėjęs konferencijos varžybas, sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

OH – „Ice wind“ 2:1 (0:0, 1:1, 1:0). OH: R.Fedorovičius, B.Nabursas po 1 įvartį. „Ice wind“: O.Olbikas 1 įvartis.

„Hockey punks“ atgimsta

Praėjusį sezoną buvę Rytų konferencijos autsaideriai Vilniaus „Hockey punks“ šiais metais atgimsta. Per trejas rungtynes klubas iškovojo jau antrąją pergalę, šįkart, ne be vargo, rezultatu 5:4 (2:1, 2:2, 1:1) įveikę Juodupės „Juodupės“ ledo ritulininkus.

„Hockey punks“ persvarą įgijo pirmajame kėlinyje, kurią išsaugojo iki dvikovos pabaigos.

Visas rungtynes pačiūža pačiūžon čiuožę klubai paskutiniojo kėlinio 52 minutę baigė aiškintis santykius. Būtent tą minutę „Juodupė“ paskutinį kartą išlygino rezultatą 4:4, o po keliasdešimties sekundžių Marius Citavičius pelnė pergalingą įvartį – 5:4.

„Hockey punks“ – „Juodupė“ 5:4 (2:1, 2:2, 1:1). „Hockey punks“: D.Vaisovas 2, D.Dirginčius, D.Varnys, M.Citavičius po 1 įvartį. „Juodupė“: E.Čepulis 2, D.Zdanovičius, E.Trukšnys po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Vilniaus „Lokiai“            3 0 0 0  2   9:33  0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.