Laida "Metam monetą"

 

Leo ir Bružas leidžiasi į tolimas keliones: kuris taps ponu, o kuris bandys išgyventi vos už kelis eurus? Geri draugai, aktoriai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas ir vėl patirs neįtikėtinus nuotykius, absoliučiai skirtingus potyrius įvairioes šalyse. 

Itališki Leo ir Bružo nuotykiai: „Ferrari“ griausmas ir nakvynė ten, kur apsistodavo princesė Diana

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, taip ir šįvakar į nepamirštamus kelionių nuotykius kvies TV3 vasaros kelionių šou „Metam monetą“. Projekto vedėjai, aktoriai ir draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į dar vieną neužmirštamą kelionę. Šiandien bičiuliai atras istorija bei kultūra itin turtingą ir išskirtinės gamtos grožio kupiną Italijos regioną.   „Buongiorno, brangūs žiūrovai.

Leo ir Bružas – kitokioje Turkijoje: kol vienas mėgausis prabanga, kitas lankysis siaubo filmą primenančiame kaime

Kiekvieną sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, aktoriai ir artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas kviečia žiūrovus į ypatingą kelionių nuotykį vis kitame pasaulio mieste. Šį sekmadienį jie apsilankys prabangiajame Turkijos kurorte Bodrume.

Audrius Bružas pirmąkart paragavo kepto balandžio: „Skonis neįprastas, bet skanu“

Kelionių entuziastai ir TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą ir vėl keliauja bei ieško nuotykių įvairiausiose šalyse. Neseniai jie aplankė daug kam lig šiol neatrastą Egipto miestą Luksorą.

Pobedonoscevas Luksore susidūrė su nesėkme: „Mano svajonės liks užmarštyje“

Nuo šiol kiekvieną sekmadienį TV3 žiūrovus įspūdingiausiomis kelionėmis lepinantis projektas „Metam monetą“ ir šįkart pateiks ne vieną staigmeną. Projekto vedėjai – aktoriai bei artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas – tęs savo nepamirštamą kelionę po vieną įspūdingiausių Egipto miestų – Luksorą.  Ankstesnėje „Metam monetą“ laidoje Leonardas ir Audrius patraukė atrasti nuostabaus Egipto miesto ant Nilo kranto – Luksoro.

Audrius Bružas parodė savo dosnumą: vargingiau gyvenantiems Luksoro vietiniams dalino maistą

Šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vėl kvies žiūrovus pasinerti į nepamirštamus kelionių nuotykius. Projekto vedėjai, aktoriai ir geri bičiuliai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į antrąją kelionę, kurios metu netrūks nuotykių ir netikėtų kuriozų. Šį kartą jie vyks atrasti paslaptingojo Egipto brangakmenio – Luksoro. Luksoras – pasakiško grožio miestas Egipte, įsikūręs prie upės Nilo.
Į viršų