• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvieną sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, aktoriai ir artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas kviečia žiūrovus į ypatingą kelionių nuotykį vis kitame pasaulio mieste. Šį sekmadienį jie apsilankys prabangiajame Turkijos kurorte Bodrume. Kuris savaitgalį praleis kaip turtuolis, o kuriam teks keliauti itin taupiai?

Kiekvieną sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, aktoriai ir artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas kviečia žiūrovus į ypatingą kelionių nuotykį vis kitame pasaulio mieste. Šį sekmadienį jie apsilankys prabangiajame Turkijos kurorte Bodrume. Kuris savaitgalį praleis kaip turtuolis, o kuriam teks keliauti itin taupiai?

REKLAMA

„Sveiki, brangūs žiūrovai, šiandien mes esame lietuviškoje Nidoje – saulėtame Bodrume!“ – jau šį vakarą su televizijos žiūrovais iš Bodrumo sveikinsis Leo ir Bružas.

Europietiškasis Turkijos miestas Bodrumas laikomas vienu gražiausių šalies kurortų ir dažnai yra vadinamas Turkijos Rivjeros brangakmeniu. Elegantiški restoranai ir barai, prieplauka, kurioje prišvartuotos prabangios jachtos, pramogos pagal kiekvieno skonį ir dideli prekybos centrai Bodrume kuria atmosferą, tarsi niekur toli iš Europos nė nebūtumėte išvažiavę. Kurorte susipina turkio spalvos Egėjo jūros vanduo, žaliuojantys pusiasalio krantai ir ore tvyrantis eukaliptų bei citrinmedžių aromatas. Ilsintis čia galima pasijusti it Italijos ar Prancūzijos Rivjeroje.

Kaip ir kitose dar nelankytuose miestuose, taip ir Bodrume Leo ir Bružas savo kelionės likimą sužinos dar oro uoste. Projekto taisyklės nurodo, kad kiekvieną kartą atvykę į naują šalį, vedėjai privalo mesti monetą, kuri nulemia jų kelionių biudžetus.

REKLAMA
REKLAMA

Tas, kuris atspėja, kas iškris – skaičius ar herbas – yra apdovanojamas belimite kortele ir kelionės metu gali leisti laiką be jokių finansinių apribojimų. Tuo tarpu neatspėjusiam skiriama tik 100 eurų, kuriuos jis turi paskirstyti protingai. Antrajam vedėjui pinigų turi užtekti visam savaitgaliui ir visoms būtiniausioms išlaidoms: nakvynei, maistui, pramogoms ir transportui.

REKLAMA

Kuris šioje kelionėje laiką leis prabangiai – neskaičiuodamas nei cento, o kuriam teks susiveržti diržus ir Bodrume paatostogauti turint tik 100 eurų – žiūrovai sužinos jau šiandien.

Metus monetą taps aišku, kad turtuolio kelionė bus ne tik prabangi, bet ir nepamirštama. Turtuolis Bodrume tikrai neskaičiuos pinigų ir kaip reikiant pasileis plaukus! Jau Bodrumo oro uoste jį pasitiks asmeninis vairuotojas su prabangiu „Rolls-royce“ automobiliu. Tokio automobilio su vairuotoju nuomos kaina parai siekia net 1800 eurų!

REKLAMA
REKLAMA

„Tai – prabangiausias automobilis, kuriuo teko važiuoti visoje projekto sezonų istorijoje! Įspūdinga! Jei jau taip prasidėjo mano kelionė, kažin, į kokias naujas prabangos padanges šioje kelionėje dar būsiu iškeltas“?“ – jau kelionės pradžioje stebėsis turtuoliu tapęs vedėjas.

Prabangus viešbutis atėmė žadą

Įspūdingasis automobilis laidos vedėją nuveš tiesiai į prabangų 5 žvaigždučių viešbutį „Titanic Luxury Collection“, kur laimingasis keliautojas apsistos apartamentuose su privačiu baseinu ir sūkurine vonia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kai išgirdau, ką čia bus galima nuveikti, supratau, kad nežinia, ar turėsiu laiko išvykti iš viešbučio. Baseinai, pačios įvairiausios sporto šakos, SPA, pretenzingiausius skonius tenkinantys restoranai, šokiai iki ryto, koncertai... Galėčiau vardinti ir vardinti“, – išvydęs savo savaitgalio namus sakys turtuolis.

Tiesa, laimingasis keliautojas ne tik gyvens kaip tikras karalius ir mėgausis SPA procedūromis, bet ir daug pramogaus bei pažins. Jis turės progą susipažinti su delfinais, o vėliau – net drauge su jais paplaukioti. Taip pat jis skris parasparniu ir pamatys visą Bodrumo grožį iš labai aukštai. O kur dar galimybė pasivažinėti su išskirtiniu „Ferrari“ vandens automobiliu bei pasiplaukiojimas įspūdinga jachta, kurios nuoma kelioms valandos jam atsieis net 2600 eurų...

REKLAMA

„Kad jūs žinotumėt, kaip čia nuostabu ir koks neapsakomas vaizdas atsiveria iš jachtos denio... Kaip gera būti turčiumi!“ – džiaugsis vienas iš laidos vedėjų.

Tuo tarpu kitas laidos vedėjas turės kaip reikiant pasukti galvą – Bodrume visą savaitgalį jam teks praleisti tik su 100 eurų kišenėje.

Nors ir turėdamas mažai pinigų, jis ras būdų, kaip pažinti Bodrumą, jo kultūrą, žmones, istoriją ir tradicijas. Varguolis nuspręs paskirti 15 eurų ir dienai išsinuomoti motorolerį, su kuriuo pasiryš atrasti kiek įmanoma daugiau Bodrumo perlų.

REKLAMA

Antrasis vedėjas šioje kelionėje aplankys tokias vietas kaip Bodrumo senamiestis, 8 malūnų kalva, o taip pat turės nepakartojamą ekskursiją į neįtikėtiną antikinį miestą – Efesą.

Šioje rolėje atsidūręs laidos vedėjas taip pat nukeliaus ir į apleistą bei siaubo filmą primenantį negyvenamą Sandima kaimą. „Čia apima labai keistas jausmas... Išties labai šiurpu ir nejauku. Panašu, kad čia tikrai vaidenasi“ – išsigandęs sakys jis.

Kuris iš vedėjų keliaus savęs nevaržydamas ir visą savaitgalį mėgausis prabanga bei malonumais? Kuriam teks suktis iš padėties ir keliauti po Bodrumą vos su 100 eurų kišenėje? Visa tai paaiškės jau šiandien.

Kelionių šou „Metam monetą“ – sekmadieniais, 19.30 val. tik per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų