Laida "Metam monetą"

 

Leo ir Bružas leidžiasi į tolimas keliones: kuris taps ponu, o kuris bandys išgyventi vos už kelis eurus? Geri draugai, aktoriai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas ir vėl patirs neįtikėtinus nuotykius, absoliučiai skirtingus potyrius įvairioes šalyse. 

Leonardo Pobedonoscevo kelionė: 7 milijonų vertės vila, naujausias „gelikas“ ir mėsainis už 40 eurų

TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą leidžia keliaudami po įvairias pasaulio vietas. Neseniai jie aplankė Ispanijoje esančią Marbėją – vieną ryškiausių, gražiausių ir prabangiausių Europos kurortinių miestų.

Leo ir Bružas – prabanga tviskančioje Sardinijoje: kol vienas leis laiką su turtuoliais, kitas ketins parduoti sielą

Šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ žiūrovų laukia daugybe nuotykių pažymėta Audriaus Bružo ir Leonardo Pobedonoscevo kelionė į Sardiniją. Kuo keliautojus sužavės ši visame pasaulyje garsi Italijos sala? Kuris čia mėgausis prabanga, o kuriam teks skaičiuoti kiekvieną išleidžiamą eurą? Tą sužinosime jau netrukus.  Sardinija – nuostabaus grožio sala, priklausanti Italijai. O kartu – vienas mažiausiai ir rečiausiai apgyvendintų Italijos regionų.

Leo ir Bružo nuotykiai Marbėjoje: kol vienas gyvens 7 mln. eurų vertės viloje, kitas miegos automobilyje

Šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ ir vėl kvies žiūrovus pasinerti į nepamirštamus nuotykius ir linksmybes. Projekto vedėjai, aktoriai ir geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis jau šeštąją kelionę, kurioje nestigs nei įspūdingos prabangos, nei netikėtų kuriozų. Šįkart jie keliaus į turtuolių pamėgtą Ispanijos perlą Marbėją!  Marbėja – kerintis Ispanijos miestas, esantis Andalūzijos regiono Kosta del Sol pakrantėje.

Audrius Bružas išbandė „Ferrari“ automobilį: tokio nesiruošiu kada nors turėti garaže

Kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą lankosi unikaliausiuose pasaulio kampeliuose. Visai neseniai keliautojų duetas apsilankė Italijos Emilijos-Romanijos regione esančiame Riminyje. Metus monetą paaiškėjo, kad turtuolio rolė šįkart atiteko A. Bružui, kuris visą savaitgalį mėgavosi neregėta prabanga. Riminis – žavus miestas Italijoje, įsikūręs Emilijos-Romanijos regione.

Itališki Leo ir Bružo nuotykiai: „Ferrari“ griausmas ir nakvynė ten, kur apsistodavo princesė Diana

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, taip ir šįvakar į nepamirštamus kelionių nuotykius kvies TV3 vasaros kelionių šou „Metam monetą“. Projekto vedėjai, aktoriai ir draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į dar vieną neužmirštamą kelionę. Šiandien bičiuliai atras istorija bei kultūra itin turtingą ir išskirtinės gamtos grožio kupiną Italijos regioną.   „Buongiorno, brangūs žiūrovai.

Leo ir Bružas – kitokioje Turkijoje: kol vienas mėgausis prabanga, kitas lankysis siaubo filmą primenančiame kaime

Kiekvieną sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, aktoriai ir artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas kviečia žiūrovus į ypatingą kelionių nuotykį vis kitame pasaulio mieste. Šį sekmadienį jie apsilankys prabangiajame Turkijos kurorte Bodrume.

Audrius Bružas pirmąkart paragavo kepto balandžio: „Skonis neįprastas, bet skanu“

Kelionių entuziastai ir TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą ir vėl keliauja bei ieško nuotykių įvairiausiose šalyse. Neseniai jie aplankė daug kam lig šiol neatrastą Egipto miestą Luksorą.

Pobedonoscevas Luksore susidūrė su nesėkme: „Mano svajonės liks užmarštyje“

Nuo šiol kiekvieną sekmadienį TV3 žiūrovus įspūdingiausiomis kelionėmis lepinantis projektas „Metam monetą“ ir šįkart pateiks ne vieną staigmeną. Projekto vedėjai – aktoriai bei artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas – tęs savo nepamirštamą kelionę po vieną įspūdingiausių Egipto miestų – Luksorą.  Ankstesnėje „Metam monetą“ laidoje Leonardas ir Audrius patraukė atrasti nuostabaus Egipto miesto ant Nilo kranto – Luksoro.

Audrius Bružas parodė savo dosnumą: vargingiau gyvenantiems Luksoro vietiniams dalino maistą

Šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vėl kvies žiūrovus pasinerti į nepamirštamus kelionių nuotykius. Projekto vedėjai, aktoriai ir geri bičiuliai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į antrąją kelionę, kurios metu netrūks nuotykių ir netikėtų kuriozų. Šį kartą jie vyks atrasti paslaptingojo Egipto brangakmenio – Luksoro. Luksoras – pasakiško grožio miestas Egipte, įsikūręs prie upės Nilo.

Audrius Bružas prisiminė mamą ir vaikystę: prabilo apie keistą gyvenimo etapą

Audrius Bružas garsėja ne tik savo vaidmenimis ir improvizacijomis, bet ir puikiu humoro jausmu – žinomas vyras geba pralinksminti kone kiekvieną. Ne išimtis ir TV3 kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ vedėja Ilona Juciūtė. Šį šeštadienį susitikusi su Audriumi, ji ne tik juoksis iš daugybės linksmų jo istorijų, bet ir bus nustebinta dar negirdėtais pasakojimais apie aktoriaus keliones, gyvenimą ir, žinoma, maistą.

Audriaus Bružo savaitgalis Bukarešte: apartamentai už 2000 eurų, kuriuose gyveno Robbie Williamsas ir šiurpios patirtys

Šią vasarą aktoriai, geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas vėl keliauja po pasaulį ir dalinasi savo nuotykiais jau trečiajį sezoną pradėjusiame TV3 kelionių šou „Metam monetą“. Neseniai jie apsilankė įspūdingoje ir savo gilia istorija žavinčioje Rumunijoje bei jos sostinėje – Bukarešte. Rumunijos sostinė Bukareštas – miestas, kuris savo unikalia architektūra, turtinga istorija ir pulsuojančia kultūra patraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio.

Leo ir Bružo nuotykiai Bukarešte: kas gyvens Robbie Williams pamėgtame viešbutyje, o kas už nakvynę įsidarbins barmenu?

Jau šįvakar TV3 eteryje startuos trečiasis populiariojo kelionių šou „Metam monetą“ sezonas! Šio projekto vedėjai – aktoriai Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – ir vėl leisis į dar nepažintus pasaulio kampelius, kuriuose kaskart mes monetą. Būtent ji nulems, kuris laiką kelionėje leis turėdamas neribotą biudžetą, o kuris turės išsisukti vos su 100 eurų kišenėje.

Lietuvė Rumunijoje padarė tai, ko nesitikėjo niekas: stebisi ir pasaulinio lygio žvaiždės

Itin didelio susidomėjimo sulaukusi laida „Metam moneta“ grįžta į TV3 žiūrovų ekranus. Pirmąją šio sezono laidą vedėjai, aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas, vyko į Rumunijos sostinę – Bukareštą.  Keliautojai – Leonardas ir Audrius – atvykę į tam tikrą šalį meta monetą ir burtų keliu išsirenka, kas mėgausis prabanga ir kortelėje turės neribotą pinigų sumą, o kas turės prasiversti su 100 eurų kišenėje.

Leonardas Pobedonoscevas su šeima Malaizijoje vos išvengė nelaimės: „Kūnas drebėjo visą likusią dieną“

Jau šį sekmadienį TV3 eteryje ims karaliauti trečiasis populiaraus kelionių šou „Metam monetą“ sezonas. Laidos vedėjas Leonardas Pobedonoscevas užtikrintas – žiūrovai bus nustebinti įspūdingiausiomis kelionėmis ir beprotiškiausiais nuotykiais. O artėjant projekto premjerai, Leo atskleidžia, kas kelionėse svarbiausia jam. Pasirodo, žinomas vyras tyrinėja ne tik skirtingų šalių kultūrą bei istoriją, bet ir nuolat ieško ekstremalių pramogų.

Pobedonoscevas – apie patiekalą, kurį iki šiol prisimena su didžiausiu siaubu: „Turbūt niekas nėra patyręs kažko baisesnio“

Kino aktoriaus, televizijos laidų bei renginių vedėjo ir keliautojo Leonardo Pobedonoscevo gyvenime darbų ir nuotykių netrūksta niekuomet. Tačiau šį šeštadienį apsilankęs TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, Leo prabils ir apie dar vieną savo aistrą – gerą maistą. Kaip ir kiekvienas svečias, Leo laidos vedėjai atskleis savo tris mėgstamiausius ingredientus, be kurių negali gyventi. O Ilona Juciūtė turės sukurti receptą, panaudodama juos visus tris.

Leo ir Bružo kelionės grįžta į TV ekranus: dėl ko džiaugsmo ašaras lieja vienas, o nepatogiai jaučiasi kitas?

Nepakartojamas aktorių duetas Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas vėl sugrįžta į didžiuosius ekranus. Itin didelio populiarumo sulaukęs TV3 kelionių šou „Metam monetą“ pradės jau trečiąjį sezoną! Laidos herojai ir vėl leisis į nepamirštamus nuotykius, kuriuose netrūks nei linksmybių, nei kvapą gniaužiančių patirčių ir naujų, dar neregėtų krypčių.

Leonardas Pobedonoscevas Sicilijoje apsilankė unikaliame bare: „Vienoje vietoje tiek vyriškų pasididžiavimų matyti dar neteko“

Itin didelio populiarumo sulaukęs TV3 kelionių šou „Metam monetą“ pabaigė antrąjį sezoną. Projekto vedėjai bei artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas per vasarą aplankė ne vieną išskirtinę kelionės kryptį – duetas lankėsi ir Barselonoje, ir Tenerifėje, ir Kretoje. Jiedu taip pat aplankė Juodkalniją, Tunisą, Turkiją, Egiptą, o paskutine jų stotele šiame sezone tapo Italijos regione esanti saulėtoji Sicilija.

Leo ir Bružas mėgausis Sicilija: netikėtas baras, „Krikštatėvio“ filmavimo vietos ir ekstremalios pramogos

Didžiulę auditoriją kiekvieną sekmadienio vakarą prie ekranų suburiantis TV3 kelionių šou „Metam monetą“ pasiekė finišo tiesiąją. Jau šį vakarą projekto vedėjai, aktoriai ir draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į paskutinę kelionę. Aktoriai lankysis vienoje gražiausių Europos salų – saulėtojoje Sicilijoje, kur jų lauks kvapą gniaužiantys nuotykiai ir patirtys.

Vis populiarėjančios kelionių krypties perlas – įspūdinga sala, kurioje buvo apsistojusi Madonna ir Christiano Ronaldo

Aktorių Leonardo Pobedonoscevo ir Audriaus Bružo įspūdingos kelionės tęsiasi – šį kartą keliautojai vyko į vis daugiau turistų sulaukiančią kalnuotąją Juodkalniją. TV3 laidoje „Metam monetą“ žinomi vyrai pasidalino patarimais, ką aplankyti, kur pavalgyti ir apsistoti šioje šalyje. Keliautojai – Leo ir Bružas – tik atvykę į kokią nors valstybę, burtų keliu išsirenka, kas savaitgalį svetur praleis su 100 eurų kortelėje, o kas turės neribotą sumą pinigų.

Leo ir Bružas lankosi Kretoje: dieviški patiekalai, mitais apipintos vietovės ir nė cento nekainavusi nakvynė

TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, įspūdžių ištroškę keliautojai Leonardas Pobedonoscevas bei Audrius Bružas kiekvieną sekmadienį lankosi vis kitoje ypatingoje pasaulio vietoje. O šįkart jie nusitaikė į Kretą – vaišingumu, paslaptimis, įspūdinga gamta bei skoniais garsėjančią salą. Kokie nuotykiai laukia keliautojų? Kreta – didžiausia Graikijos sala, kurią įsimyli žmonės iš viso pasaulio. O ir turistų čia – galybė.
Į viršų