metam monetą

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „metam monetą“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „metam monetą“.

Leo ir Bružas – kitokioje Turkijoje: kol vienas mėgausis prabanga, kitas lankysis siaubo filmą primenančiame kaime

Kiekvieną sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, aktoriai ir artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas kviečia žiūrovus į ypatingą kelionių nuotykį vis kitame pasaulio mieste. Šį sekmadienį jie apsilankys prabangiajame Turkijos kurorte Bodrume.
2024-06-09

Audrius Bružas pirmąkart paragavo kepto balandžio: „Skonis neįprastas, bet skanu“

Kelionių entuziastai ir TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą ir vėl keliauja bei ieško nuotykių įvairiausiose šalyse. Neseniai jie aplankė daug kam lig šiol neatrastą Egipto miestą Luksorą.
2024-06-06

Pobedonoscevas Luksore susidūrė su nesėkme: „Mano svajonės liks užmarštyje“

Nuo šiol kiekvieną sekmadienį TV3 žiūrovus įspūdingiausiomis kelionėmis lepinantis projektas „Metam monetą“ ir šįkart pateiks ne vieną staigmeną. Projekto vedėjai – aktoriai bei artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas – tęs savo nepamirštamą kelionę po vieną įspūdingiausių Egipto miestų – Luksorą.  Ankstesnėje „Metam monetą“ laidoje Leonardas ir Audrius patraukė atrasti nuostabaus Egipto miesto ant Nilo kranto – Luksoro.
2024-06-02

Audrius Bružas parodė savo dosnumą: vargingiau gyvenantiems Luksoro vietiniams dalino maistą

Šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vėl kvies žiūrovus pasinerti į nepamirštamus kelionių nuotykius. Projekto vedėjai, aktoriai ir geri bičiuliai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į antrąją kelionę, kurios metu netrūks nuotykių ir netikėtų kuriozų. Šį kartą jie vyks atrasti paslaptingojo Egipto brangakmenio – Luksoro. Luksoras – pasakiško grožio miestas Egipte, įsikūręs prie upės Nilo.
2024-05-26

Audriaus Bružo savaitgalis Bukarešte: apartamentai už 2000 eurų, kuriuose gyveno Robbie Williamsas ir šiurpios patirtys

Šią vasarą aktoriai, geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas vėl keliauja po pasaulį ir dalinasi savo nuotykiais jau trečiajį sezoną pradėjusiame TV3 kelionių šou „Metam monetą“. Neseniai jie apsilankė įspūdingoje ir savo gilia istorija žavinčioje Rumunijoje bei jos sostinėje – Bukarešte. Rumunijos sostinė Bukareštas – miestas, kuris savo unikalia architektūra, turtinga istorija ir pulsuojančia kultūra patraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio.
2024-05-23

Lietuvė Rumunijoje padarė tai, ko nesitikėjo niekas: stebisi ir pasaulinio lygio žvaiždės

Itin didelio susidomėjimo sulaukusi laida „Metam moneta“ grįžta į TV3 žiūrovų ekranus. Pirmąją šio sezono laidą vedėjai, aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas, vyko į Rumunijos sostinę – Bukareštą.  Keliautojai – Leonardas ir Audrius – atvykę į tam tikrą šalį meta monetą ir burtų keliu išsirenka, kas mėgausis prabanga ir kortelėje turės neribotą pinigų sumą, o kas turės prasiversti su 100 eurų kišenėje.
2024-05-19

Reikšmingiausios Audriaus Bružo kelionės: nuo tranzavimo ir pamokų apie santykius, iki 35 milijonų vertės vilos

Vis labiau artėjant vasarai, imame planuoti ne tik atostogas, bet ir keliones. Tiesa, kiekvienas tą darome skirtingai – vieni trokšta nerūpestingų, prabangių atostogų, o kiti svajoja pamatyti kuo daugiau, išleidžiant kuo mažiau.
2024-05-15

Jolanta Leonavičiūtė – apie Lietuvoje vis labiau populiarėjančią madą: „Duodu savo papukams laisvę“

Šį pirmadienį TV3 laidoje „TOP 3“ žiūrovų laukia grožis, juokas ir… kelionės. Nuo to, kur savo kelią į populiarumo viršūnę pradeda Lietuvos komikai ir kokios kelionių kryptys dabar yra populiariausios, iki to, kodėl vis daugiau moterų atsisako nešioti liemenėlę.
82 2024-05-06

Leo ir Bružo kelionės grįžta į TV ekranus: dėl ko džiaugsmo ašaras lieja vienas, o nepatogiai jaučiasi kitas?

Nepakartojamas aktorių duetas Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas vėl sugrįžta į didžiuosius ekranus. Itin didelio populiarumo sulaukęs TV3 kelionių šou „Metam monetą“ pradės jau trečiąjį sezoną! Laidos herojai ir vėl leisis į nepamirštamus nuotykius, kuriuose netrūks nei linksmybių, nei kvapą gniaužiančių patirčių ir naujų, dar neregėtų krypčių.
2024-04-24

Leonardas Pobedonoscevas Sicilijoje apsilankė unikaliame bare: „Vienoje vietoje tiek vyriškų pasididžiavimų matyti dar neteko“

Itin didelio populiarumo sulaukęs TV3 kelionių šou „Metam monetą“ pabaigė antrąjį sezoną. Projekto vedėjai bei artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas per vasarą aplankė ne vieną išskirtinę kelionės kryptį – duetas lankėsi ir Barselonoje, ir Tenerifėje, ir Kretoje. Jiedu taip pat aplankė Juodkalniją, Tunisą, Turkiją, Egiptą, o paskutine jų stotele šiame sezone tapo Italijos regione esanti saulėtoji Sicilija.
2023-08-09
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų