• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vėl kvies žiūrovus pasinerti į nepamirštamus kelionių nuotykius. Projekto vedėjai, aktoriai ir geri bičiuliai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į antrąją kelionę, kurios metu netrūks nuotykių ir netikėtų kuriozų. Šį kartą jie vyks atrasti paslaptingojo Egipto brangakmenio – Luksoro.

20

Šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vėl kvies žiūrovus pasinerti į nepamirštamus kelionių nuotykius. Projekto vedėjai, aktoriai ir geri bičiuliai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į antrąją kelionę, kurios metu netrūks nuotykių ir netikėtų kuriozų. Šį kartą jie vyks atrasti paslaptingojo Egipto brangakmenio – Luksoro.

REKLAMA

Luksoras – pasakiško grožio miestas Egipte, įsikūręs prie upės Nilo. Luksoras vadinamas vienu didžiausių pasaulyje muziejumi po atviru dangumi, mat čia stūkso šventyklos, įspūdingos faraonų kapavietės ir kiti Senovės Egipto perlai, skaičiuojantys tūkstančius metų.

Pasinerti į senovės Egipto magiją Luksore nesudėtinga – kur pažvelgsi, visur stūkso įspūdingi monumentai. Dažnas lietuvis puikiai pažįsta Hurgadą ar Šarl el Šeichą, tačiau tik Luksore galima patirti nepaprastą senovės civilizacijos paveldą.

REKLAMA
REKLAMA

Leo ir Bružas šiame mieste lankėsi Ramadano metu, kuris egiptiečiams reiškia laiką, skirtą tikėjimo stiprinimui, gerumo skatinimui ir dosnumui. Tad A. Bružas nusprendė parodyti savo geraširdiškumą – vargingiau gyvenantiems vietiniams jis dalino Ramadano maisto rinkinius.

REKLAMA

,,Ramadanas yra ypač svarbus mėnuo musulmonams, todėl svarbu yra dalintis ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Daugelis šeimų čia susiduria su sunkumais ir alkiu. Nusipirkau Ramadano rinkinių – dabar pats geriausias metas juos padovanoti!“ – lankydamasis Luksore atviraus A. Bružas.

Kelionė prasidėjo nuo didelio netikėtumo

Na, o kaip ir kiekvienoje kelionėje, taip ir šioje, Leo ir Bružo savaitgalio likimą lėmė monetos metimas. Tiesa, kelionė į Luksorą prasidės nuo didžiausio netikėtumo, kurio dar nėra buvę per visus laidos sezonus – vedėjai šiame istoriškai turtingame mieste praleis ne vieną, o net dvi naktis!

REKLAMA
REKLAMA

Tas, kuris atspės, kuria puse iškris moneta, gaus belimitę kortelę ir galės mėgautis viskuo, ko tik panorės širdis, visiškai neskaičiuodamas išlaidų. O štai neatspėjusiam vedėjui atiteks 200 eurų, kurių turės užtekti visoms išlaidoms, įskaitant nakvynę 2 paroms, transportą, maistą ir, žinoma, pramogas.

Kuris Luksore laiką leis kaip tikras faraonas, o kuriam teks keliauti išties taupiai – paaiškės jau šį sekmadienį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mūsų laukia netikėtumai ir nuolatos lydintys nuotykiai! Viens, du, trys – patirkime KITOKĮ Egiptą!“ – laidos pradžioje džiaugsis abu vedėjai.

Na, o metus monetą monetą paaiškės, kad turtuolio kelionė bus ne tik prabangi, bet ir išskirtinė. Jau oro uoste asmeninis vairuotojas paims jį su prabangiu „Mercedes“ automobiliu, kuris jį nuveš į Denderos mieste esančią svaigulio, šokių ir malonumų deivės Hatoros šventyklą.

Tačiau turtuolis ne tik sužinos daug įdomių faktų apie Egipto istoriją, bet ir gyvens kaip tikras faraonas. Luksore jis apsistos prabangiame penkių žvaigždučių „Steigenberger Nile Palace“ viešbutyje, kuris yra įsikūręs ant pačio Nilo kranto ir yra tikra Luksoro pažiba.

REKLAMA

Tiesa, apartamentai, kuriuose gyvens turtuolis jį tiesiog šokiruos... „Aš tiesiog prakaituoju! Negaliu patikėti, kad gyvensiu čia, kur buvo apsistojęs ir vienas didžiausių mano dievukų“, – sužinojęs, kokia žvaigždė nekart gyveno apartamentuose, kuriuose dabar gyvens jis pats, džiaugsis turtuolis.

Laimingojo keliautojo lauks ne tik prabangus viešbutis, bet ir daug išskirtinių patirčių – jis stebės, kaip yra šokamas tradicinis Tanoura šokis, mėgausis degustacinėmis vakarienėmis ir plaukios tradiciniu feluka laiveliu po didingą Nilo upę bei pats joje išsimaudys!

REKLAMA

„Pala, pala, ar dabar išsipildys mano svajonė ir aš galėsiu paplaukioti Nilu? Ar tai – ne sapnas? Ar tai – ne miražas? O gal Nefertitės kerai užvaldė mane?“ – sakys turtuolis.

Tuo tarpu kitas laidos vedėjas turės kaip reikiant pasukti galvą ir Luksorą pažinti su itin ribotu biudžetu. Nuvykęs papietauti į vietinį restoranėlį, varguolis ne tik pigiai, gausiai ir skaniai pavalgys bei susiras vietą nakvynei, bet ir apsilankys vietinėje mokykloje. Tiesa, apsilankymas joje vedėją sukrės – savo akimis jis pamatys, kad švietimo sistema Egipte nėra itin išvystyta.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kol turtuolis maudysis prabangoje, varguolio rolėje atsidūręs vedėjas patirs išties beprotiškai daug – jis ne tik apsilankys Ramzio III ir Deir El Medinos šventyklose bei kapavietėse, bet ir išbandys kitokį – siūlų pagalba atliekamą veido masažą bei po Luksorą važinėsis, kaip tikras šeichas – su karieta!

„O mamma mia! Važiuosiu, kaip karalius! Miesto panorama iš žirgo skrydžio – skamba puikiai!“ – džiaugsis varguolis.

Kuris iš vedėjų keliaus savęs nevaržydamas, o kuriam teks suktis iš padėties ir keliauti po Luksorą su keliais šimtais eurų? Visa tai paaiškės jau šį sekmadienį.

Kelionių šou „Metam monetą“ – sekmadieniais, 19.30 val. tik per TV3!

Rimtai?
Kodėl tai nedarote kai nėra kamerų?
Apgailėtinas, kelis metus iš eilės šis absoliučiai pigus teliko nesusipratimas ši laida.
Absoliuti tuštuma
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų