leonardas pobedonoscevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leonardas pobedonoscevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leonardas pobedonoscevas“.

Paskutinė Leo ir Bružo stotelė – Stambulas: kol vienas gyvens kaip sultonas, kitas nakvos su 9 nepažįstamaisiais

Populiarusis TV3 kelionių šou „Metam monetą“, kiekvieną sekmadienio vakarą prie ekranų pritraukiantis daugybę kelionių mylėtojų, pasiekė finišo tiesiąją. Šį vakarą projekto vedėjai, aktoriai ir geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas, leisis į paskutinę savo kelionę. Bičiuliai keliaus į niekada nemiegantį, spalvingąjį Turkijos didmiestį Stambulą. Tiek Leo, tiek Bružas Stambule lankysis ne pirmą kartą.
54
2024-07-14

Leonardo Pobedonoscevo kelionė: 7 milijonų vertės vila, naujausias „gelikas“ ir mėsainis už 40 eurų

TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą leidžia keliaudami po įvairias pasaulio vietas. Neseniai jie aplankė Ispanijoje esančią Marbėją – vieną ryškiausių, gražiausių ir prabangiausių Europos kurortinių miestų.
2024-07-09

Leo ir Bružas – kitokioje Turkijoje: kol vienas mėgausis prabanga, kitas lankysis siaubo filmą primenančiame kaime

Kiekvieną sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, aktoriai ir artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas kviečia žiūrovus į ypatingą kelionių nuotykį vis kitame pasaulio mieste. Šį sekmadienį jie apsilankys prabangiajame Turkijos kurorte Bodrume.
2024-06-09

Pobedonoscevas Luksore susidūrė su nesėkme: „Mano svajonės liks užmarštyje“

Nuo šiol kiekvieną sekmadienį TV3 žiūrovus įspūdingiausiomis kelionėmis lepinantis projektas „Metam monetą“ ir šįkart pateiks ne vieną staigmeną. Projekto vedėjai – aktoriai bei artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas – tęs savo nepamirštamą kelionę po vieną įspūdingiausių Egipto miestų – Luksorą.  Ankstesnėje „Metam monetą“ laidoje Leonardas ir Audrius patraukė atrasti nuostabaus Egipto miesto ant Nilo kranto – Luksoro.
2024-06-02

Audriaus Bružo savaitgalis Bukarešte: apartamentai už 2000 eurų, kuriuose gyveno Robbie Williamsas ir šiurpios patirtys

Šią vasarą aktoriai, geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas vėl keliauja po pasaulį ir dalinasi savo nuotykiais jau trečiajį sezoną pradėjusiame TV3 kelionių šou „Metam monetą“. Neseniai jie apsilankė įspūdingoje ir savo gilia istorija žavinčioje Rumunijoje bei jos sostinėje – Bukarešte. Rumunijos sostinė Bukareštas – miestas, kuris savo unikalia architektūra, turtinga istorija ir pulsuojančia kultūra patraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio.
2024-05-23

Leo ir Bružo nuotykiai Bukarešte: kas gyvens Robbie Williams pamėgtame viešbutyje, o kas už nakvynę įsidarbins barmenu?

Jau šįvakar TV3 eteryje startuos trečiasis populiariojo kelionių šou „Metam monetą“ sezonas! Šio projekto vedėjai – aktoriai Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas – ir vėl leisis į dar nepažintus pasaulio kampelius, kuriuose kaskart mes monetą. Būtent ji nulems, kuris laiką kelionėje leis turėdamas neribotą biudžetą, o kuris turės išsisukti vos su 100 eurų kišenėje.
2024-05-19

Leonardas Pobedonoscevas su šeima Malaizijoje vos išvengė nelaimės: „Kūnas drebėjo visą likusią dieną“

Jau šį sekmadienį TV3 eteryje ims karaliauti trečiasis populiaraus kelionių šou „Metam monetą“ sezonas. Laidos vedėjas Leonardas Pobedonoscevas užtikrintas – žiūrovai bus nustebinti įspūdingiausiomis kelionėmis ir beprotiškiausiais nuotykiais. O artėjant projekto premjerai, Leo atskleidžia, kas kelionėse svarbiausia jam. Pasirodo, žinomas vyras tyrinėja ne tik skirtingų šalių kultūrą bei istoriją, bet ir nuolat ieško ekstremalių pramogų.
2024-05-17

Reikšmingiausios Audriaus Bružo kelionės: nuo tranzavimo ir pamokų apie santykius, iki 35 milijonų vertės vilos

Vis labiau artėjant vasarai, imame planuoti ne tik atostogas, bet ir keliones. Tiesa, kiekvienas tą darome skirtingai – vieni trokšta nerūpestingų, prabangių atostogų, o kiti svajoja pamatyti kuo daugiau, išleidžiant kuo mažiau.
2024-05-15

Pobedonoscevas – apie patiekalą, kurį iki šiol prisimena su didžiausiu siaubu: „Turbūt niekas nėra patyręs kažko baisesnio“

Kino aktoriaus, televizijos laidų bei renginių vedėjo ir keliautojo Leonardo Pobedonoscevo gyvenime darbų ir nuotykių netrūksta niekuomet. Tačiau šį šeštadienį apsilankęs TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, Leo prabils ir apie dar vieną savo aistrą – gerą maistą. Kaip ir kiekvienas svečias, Leo laidos vedėjai atskleis savo tris mėgstamiausius ingredientus, be kurių negali gyventi. O Ilona Juciūtė turės sukurti receptą, panaudodama juos visus tris.
2024-05-03

Leo ir Bružo kelionės grįžta į TV ekranus: dėl ko džiaugsmo ašaras lieja vienas, o nepatogiai jaučiasi kitas?

Nepakartojamas aktorių duetas Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas vėl sugrįžta į didžiuosius ekranus. Itin didelio populiarumo sulaukęs TV3 kelionių šou „Metam monetą“ pradės jau trečiąjį sezoną! Laidos herojai ir vėl leisis į nepamirštamus nuotykius, kuriuose netrūks nei linksmybių, nei kvapą gniaužiančių patirčių ir naujų, dar neregėtų krypčių.
2024-04-24
REKLAMA
REKLAMA

40 metų vieno kambario bute gyvenanti senjorė sulaukė neįtikėtinų pokyčių: braukė dėkingumo ašaras

Paskutinė šio sezono TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ pakvies žiūrovus apsilankyti prie Baltijos jūros, pas Klaipėdoje gyvenančią senjorę Vidą. Moteris jau 40 metų gyvena vieno kambario bute, kuriame telpa visas jos gyvenimas. Tačiau tam, kad ji ir toliau galėtų su džiaugsmu mėgautis savo namais, būtina atsinaujinti. Ir nors patyrę interjero dizaineriai geba nustebinti visuomet, net ir jie nesitikės Vidos dėkingumo ašarų.
2024-04-17

Pasaulinę šlovę pelniusi lietuvė mokslininkė prisidėjo prie COVID-19 pandemijos suvaldymo

Lietuva gali didžiuotis daugybe gabių ir talentingų asmenybių. Fizinių ir technologijos mokslo centro mokslininkė dr. Ieva Plikusienė – neabejotinai yra viena iš jų. Ne veltui pasaulio žiniasklaidoje ji pristatinėjama mokslo „roko žvaigžde“. Jau šį šeštadienį TV3 laidos „Tylūs geradariai“ žiūrovai bus pakviesti iš arčiau susipažinti su viena perspektyviausių jaunųjų mokslininkių, kuri ne tik pelnė prestižinį Tarptautinių kylančių talentų apdovanojimą, bet ir yra pripažinta visame pasaulyje.
2024-03-07

Didžiausią pomėgį pavertė darbu: šiandien lietuvės verslas traukia ir garsių TV serialų kūrėjų akis

Puikiai atrodyti galima dėvint ir ne naujus drabužius – būtent tuo įsitikinusi kaunietė Augustė Barbora, socialiniuose tinkluose geriau žinoma „Kuistukų fėjos“ slapyvardžiu. Tvarų gyvenimo būdą propaguojanti jauna moteris kaip niekas kitas geba dėvėtų drabužių parduotuvėse atrasti įspūdingus, akį traukiančius ar net visame pasaulyje žinomų kūrėjų kurtus gaminius.
2024-01-25

Jolanta Leonavičiūtė apie kuriozą laive: „Bandant atsisėsti ant klozeto bangos tėkšdavo mane į sieną“

Kelionės – tai ne tik spalvingos atostogų nuotraukos ir prabangūs viešbučiai. Jos gali tapti ir iššūkiais, nusėtais nenumatytomis situacijomis, kurios kartais verčia peržengti savo komforto zonos ribą, imtis kūrybiškų sprendimų, o kartais – net pažvelgti į pasaulį visiškai kitaip.
2024-01-23

Sudėvėti batai prikeliami antram gyvenimui: netrukdo ir tai, kad dalį aukštakulnių suėdė šuo

Jei batai susidėvi, suplyšta ar net juos sukramto šuo, dar ne viskas prarasta. Laimio Lomonosovo įkurtose batų restauravimo dirbtuvėse mėgstamiems, bet sudėvėtiems batams ir kitiems daiktams suteikiamas antras gyvenimas. Kūrybinės kedų studijos „Sneaker Spot“ įkūrėjas Laimis Lomonosovas teigia, kad du dešimtmečius Lietuvoje vyravusi masinio vartojimo tendencija keičiasi. Žmonės atranda daiktų restauravimo privalumus.
2024-01-12

Leonardas Pobedonoscevas – apie pasikeitusį gyvenimo tempą ir tai, kas verčia širdį dainuoti: „Jie – tikri džiaugsmo vitaminai“

Nors garsaus aktoriaus Leonardo Pobedonoscevo gyvenime tikrai netrūksta naujų vaidmenų, renginių, laidų ir įvykių, dabar jį dažniausiai galima sutikti su plaktuku ar grąžtu rankose, besimokantį dažyti virtuvės lentynas ar pjaustyti dailylentes. Ūkio darbai ir lėtas gyvenimas yra tai, kas, anot Leonardo, jam padeda nurimti, sustoti ir įsiklausyti į patį save.
2023-12-28

Vytautas Mikaitis prisiminė nelaimę Kuboje: meistrų išmonei nebuvo lygių

Paslaptingi, charizmatiški ir ypač stilingi – būtent tokie bus šio šeštadienio vakaro TV3 žaidimo „galvOK“ svečiai. Darbo dienomis pagrindinius herojus kurioziškų situacijų kupiname seriale „Detektyvai: 209“ įkūnijantys aktoriai – Leonardas Pobedonoscevas ir Deividas Breivė – šįkart imsis naujos bylos. Kas taps žaidimo nugalėtoju?! Naujo serialo pagrindiniai veikėjai – policijos partneriai Julius ir Robkė.
2023-11-25

Leonardas Pobedonoscevas: „Nuo šiol lietuviškuoju Bradu Pittu būsiu ne aš, o Deividas Breivė“

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas dažnai buvo vadinamas lietuviškuoju Bradu Pittu, bet netikėtai buvo priverstas atsisakyti šio apibūdinimo. Vaidindamas naujos kartos 90-stilistikos seriale, žinomas aktorius įkūnijo sau nebūdingą personažą. Kaip sekėsi L. Pobedonoscevui neįprastame amplua, žiūrovai jau gali pamatyti nuo lapkričio 16 d. seriale „Detektyvai: 209“ per TV3. „Būtent su šiuo serialu mane pirmą kartą aplankė toks jausmas, kad jaučiuosi vyresnis, brandesnis.
2023-11-16

„Černobylyje“ suvaidinęs Breivė – apie serialą, kokio Lietuvoje dar nebuvo: „Atsisakyti buvo neįmanoma“

Detektyvus neretai įsivaizduojame kaip bebaimius savo srities profesionalus – niekuomet neklystančius, visuomet pasiruošusius žemam startui ir žmones permatančius kone kiaurai. Tačiau yra ir kitokių – tokių, kurie įsipainioja į intriguojančias, absurdo kupinas, tačiau dėl to net linksmas situacijas, o bandydami atsiremti į savo partnerį, kartais suklumpa ir dar labiau.
2023-11-15

Leonardas Pobedonoscevas taps politiku: „Tai man primena spektaklį, žaidimą“

„Įsigilinkite į mūsų himno mintį: ir šviesa, ir tiesa mus žingsnius telydi“, – tokį pasiūlymą politikams turi aktorius Leonardas Pobedonoscevas. Politikai Leo kol kas pasiryžo tik naujoje režisieriaus Roberto Kuliūno komedijoje „Aš gyvas“. Filmo personažui būtent rinkimai padėjo garsiai pasakyti, kad jis – gyvas, o visai ne miręs.
2023-09-07

Pobedonoscevui – užblokuotos banko kortelės ir vizitai į VMI: nieko panašaus nebuvau patyręs

„Tą akimirką pamaniau, kad tai, kas įvyko, yra filmo prodiuserių pokštas, – realiame gyvenime taip nebūna!“ – neįtikėtinais sutapimais atsistebėti negali aktorius Leonardas Pobedonoscevas. Jam, kaip ir naujojo filmo „Aš gyvas“ herojui, neseniai teko pajusti sistemos leteną.  Rugpjūčio pabaigoje Lietuvos kino teatruose žiūrovams bus pristatyta režisieriaus Roberto Kuliūno komedija „Aš gyvas“. Joje L. Pobedonoscevui teko pagrindinis – paprasto vaikino Tomo Paparčio vaidmuo.
2023-08-29

Leonardas Pobedonoscevas Sicilijoje apsilankė unikaliame bare: „Vienoje vietoje tiek vyriškų pasididžiavimų matyti dar neteko“

Itin didelio populiarumo sulaukęs TV3 kelionių šou „Metam monetą“ pabaigė antrąjį sezoną. Projekto vedėjai bei artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas per vasarą aplankė ne vieną išskirtinę kelionės kryptį – duetas lankėsi ir Barselonoje, ir Tenerifėje, ir Kretoje. Jiedu taip pat aplankė Juodkalniją, Tunisą, Turkiją, Egiptą, o paskutine jų stotele šiame sezone tapo Italijos regione esanti saulėtoji Sicilija.
2023-08-09

Leo ir Bružas lankosi Kretoje: dieviški patiekalai, mitais apipintos vietovės ir nė cento nekainavusi nakvynė

TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, įspūdžių ištroškę keliautojai Leonardas Pobedonoscevas bei Audrius Bružas kiekvieną sekmadienį lankosi vis kitoje ypatingoje pasaulio vietoje. O šįkart jie nusitaikė į Kretą – vaišingumu, paslaptimis, įspūdinga gamta bei skoniais garsėjančią salą. Kokie nuotykiai laukia keliautojų? Kreta – didžiausia Graikijos sala, kurią įsimyli žmonės iš viso pasaulio. O ir turistų čia – galybė.
2023-07-23

Pirmą kartą Tunise apsilankęs Audrius Bružas išpildė seną svajonę: „Negaliu patikėti!“

TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, aktoriai ir draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą kviečia pasinerti į svaigius kelionių nuotykius. Bičiuliai jau aplankė Antaliją, Tenerifę, Šarm El Šeichą ir Barseloną. Visai neseniai jie grįžo ir iš dar vienos šalies, kurioje anksčiau nei vienam lankytis neteko – šiaurės Afrikoje esančio Tuniso.  Tunisas žavi keliautojus savo įspūdingais paplūdimiais, įvairiapusiška gamta ir tūkstančius metų skaičiuojančia kultūra.
2023-07-12

Nudistų pliaže Tenerifėje apsilankęs Bružas nusimetė visus drabužius: „Nesu pratęs būti tokiuose paplūdimiuose“

Populiaraus TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą kviečia visus televizijos žiūrovus į nepakartojamus nuotykius, keliaujant po pasaulį. Nesenai bičiuliai apsilankė Kanarų salyno karaliene vadinamoje Tenerifėje, kur abiejų keliautojų laukė netikėti atradimai ir siautulingi nuotykiai.    Kaip jau įprasta, kas kartą atvykę į vis kitą šalį Leo ir Bružas meta monetą.
2023-07-06

Leo ir Bružas leidžiasi į Egiptą: kuris gyvens kaip šeichas, o kuriam teks nakvoti beduinų kaimelyje?

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, TV3 kelionių šou „Metam monetą“ ir vėl kvies žiūrovus pasinerti į nepakartojamus nuotykius! Projekto vedėjai – aktoriai, laidų vedėjai ir artimi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas – leisis į trečiąją kelionę. Šįkart jie patrauks į vieną labiausiai lietuvių pamėgtų vietų – Egiptą, Šarm El Šeicho kurortą. Egipte susipina senovės istorija, egzotiška gamta ir turtingas kultūros paveldas.
61 2023-06-25

Leo ir Bružo kelionė į Barseloną: kuriam teks miegoti viename kambaryje su septyniais nepažįstamaisiais?

Jau šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ ir vėl pakvies žiūrovus pasinerti į nepamirštamus nuotykius bei linksmybes. Projekto vedėjai, aktoriai ir geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į antrąją kelionę, kurioje nestigs nei nuotykių, nei netikėtų kuriozų. Šįkart jie keliaus į vieną iš gražiausių Europos didmiesčių – Barseloną! Ispanija – viena gražiausių Europos šalių, kuri atvykstantiems turistams siūlo įspūdingas patirtis.
2023-06-18

Leo ir Bružo atradimai Antalijoje: hipių viešbutis, olimpinis miestelis ir kitokia Turkija

Šią vasarą aktoriai, geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas vėl keliauja po pasaulį ir dalinasi savo nuotykiais jau antrąjį sezoną pradėjusiame TV3 kelionių šou „Metam monetą“. Neseniai jie apsilankė lietuvių taip pamėgtoje Turkijoje.  Kaip ir praeitame „Metam monetą“ sezone, kiekvieną kartą atvykę į naują šalį, laidos herojai meta monetą, kuri nulemia, kas gaus galimybę visą savaitgalį mėgautis prabanga, o kas turės išsisukti su itin ribotu biudžetu – 100 eurų.
2023-06-13

Leonardas Pobedonoscevas – apie kelionę, kai į nemalonią situaciją pateko dėl aprangos: „Tai buvo didžiulė pamoka“

Jau greitai 30-ąjį gimtadienį mininčios TV3 televizijos ekranus pasieks žiūrovų pamilto kelionių šou „Metam monetą“ antrasis sezonas. Vienas iš laidos vedėjų Leonardas Pobedonoscevas daugeliui žinomas ne tik kaip puikus aktorius, bet ir kaip užkietėjęs kelionių mėgėjas. O svarbiausia, kad jis moką tą daryti taupiai! Ko iš Leo galėtų pasimokyti visi, norintys pamatyti pasaulį, bet daryti tą neišleidžiant krūvos pinigų? L. Pobedonoscevo pomėgis keliauti užgimė dar vaikystėje.
2023-06-01

Į TV ekranus grįžta Leo ir Bružo nuotykiai: įrodys, kad keliauti įmanoma net ir už 100 eurų

Neišskiriamas aktorių duetas Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą ir vėl pakvies neeilinėms kelionėms su 30-ąjį gimtadienį švenčiančia TV3 televizija. Aktoriai pasirodys antrajame itin didelio populiarumo sulaukusio kelionių šou „Metam monetą“ sezone. Žinomi vyrai ne tik kiekvieną žiūrovą supažindins su naujomis kelionių kryptimis, bet ir leisis į dar nepatirtus nuotykius, išbandydami kvapą gniaužiančias pramogas.
64 2023-05-09

Paaiškėjo „Namų idėja su IKEA“ laidos vedėjas: pirmoji laida jau penktadienį

Nuo vasario 10-osios į ekranus grįžtanti žiūrovų pamilta TV3 pokyčių laida „Namų idėja su IKEA“ ir vėl spręs daugybės šalies gyventojų iššūkius svarbiausioje erdvėje – namuose. Nuo papildomos ar privačios erdvės namuose sukūrimo iki tvaresnių gyvenimo sprendimų – profesionalai dalinsis patarimais su visais, kurie kasdienius iššūkius siekia išspręsti be remonto.
2023-02-08

Leonardas Pobedonoscevas – apie šalį, kurioje negalėjo susilaikyti pagundoms: „Maisto prasme, ji yra pavojinga“

Žinomas aktorius ir nepailstantis keliautojas Leonardas Pobedonoscevas yra nuolat įsisukęs į daugybę veiklų. Nesibaigiantys filmavimai ir repeticijos užima išties didelę dalį žinomo aktoriaus laiko, tačiau savo gyvenimo jis neįsivaizduoja ir be mylimų kelionių. Tiesa, dažniau Leo įpratęs keliauti paprastai, tačiau šio šeštadienio TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ jis prisimins ir tuos laikus, kai kelionės buvo tapusios išties karališkomis.
2023-01-06

Apie sudėtingą gyvenimo etapą prakalbęs Leo: „Patekau į spąstus, neleidžiu sau pailsėti“

Mokslininkų teigimu, nuo 40 iki 70 procentų visų ligų ir negalavimų lemia didžiulis darbo krūvis ir nuolatinė įtampa. Išbalansuotas fizinis aktyvumas ir nuolatinis skubėjimas, neleidžia mūsų kūnui ir protui tinkamai pailsėti, rašoma pranešime spaudai. Aktoriaus Leonardo Pobedonoscevo, atrodo, sustabdyti nepajėgia niekas. Vienas žinomiausių šalies aktorių nuolat filmuojasi kine bei televizijoje ir be atokvėpio sukasi renginių karuselėje.
2022-12-01

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas prabilo apie kelionių įpročius: nesilaiko vieno principo

Leonardas Pobedonoscevas – ne tik visiems puikiai žinomas aktorius, tačiau ir aistringas keliautojas bei nuotykių ieškotojas. Vos tik jo gyvenime pasitaiko galimybė pailsėti nuo darbų, Leonardas per daug nedvejodamas perka lėktuvo bilietus ir kelia sparnus į svetimus kraštus. Šįkart apie savo klajonių nuotykius TV3 laidoje „Sėkmės istorijos“ jis diskutuos su savo kolega ir nepamainomu kelionių partneriu Audriumi Bružu.
2022-11-18

Kelionių šou „Metam monetą“ atgarsiai: garsus keliautojas surado Leonardo Pobedonoscevo paslėptą lobį

Lietuvos televizijos žiūrovų širdis šią vasarą užkariavo TV3 kelionių projektas „Metam monetą“ – už vedėjų vairo stojusių garsių aktorių bei draugų Audriaus Bružo ir Leonardo Pobedonoscevo nuotykiai nepaliko abejingų. Net ir sezonui pasibaigus, projekto atgarsiai vis dar netyla.    Pirmojo sezono metu laidos herojai spėjo žiūrovams atverti duris į įvairiausias pasaulio šalis. Tarp jų – Egiptą, Portugaliją, Graikiją, Turkiją, Bulgariją ir Sakartvelą, rašoma pranešime spaudai.
2022-07-27

Leo ir Bružas aplankė Sakartvelą: nustebino ir kainos ir neeilinis vietinių svetingumas

Itin didelio populiarumo sulaukęs TV3 kelionių šou „Metam monetą“ pabaigė pirmąjį sezoną. Projekto vedėjai, aktoriai ir geriausi draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas aplankė ne vieną šalį – nuo Graikijos iki Portugalijos, o paskutine jų stotele šiame sezone tapo egzotiškasis Sakartvelas, tiksliaus – jo nuostabaus grožio kurortas Batumis.
2022-07-20

Leo ir Bružas leidžiasi į paskutinę kelionę: kuo bičiulius patraukė svetingasis Sakartvelas?

Šį sekmadienį aktoriai, bičiuliai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į paskutinę TV3 projekto „Metam monetą“ kelionę. Šįkart jie lankysis lietuvių pamiltame Sakartvele. Kokia lemtis draugų laukia paskutinėje kelionėje? „Vykstame Batumio miestą ir nekantraujame pamatyti, kas gi mūsų laukia šį kartą. Žinome, jog kartvelai – ypatingai draugiški žmonės, tad neabejojame, jog paskutinė mūsų kelionė nustebins kaip niekada anksčiau“, – įsitikinę projekto vedėjai.
2022-07-15

Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas aplankė Bulgariją: nustebino kainos

Kelionių šou „Metam monetą“ vedliai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas aplankė dar vieną šalį. Šįkart jų kelionių taikiklyje atsidūrė Juodosios jūros skalaujamas Rytų Bulgarijos uostamiestis – Varna. Kas kartą atvykę į svečią šalį, žinomi vyrai meta monetą ir taip išsiaiškina savo likimą: kuris savaitgalį lepinsis prabanga, o kuriam teks suktis iš situacijos ir praleisti laiką kišenėje teturint vos 100 eurų.
59 2022-07-14

Leo ir Bružas rekomenduoja: ką pamatyti tikrojoje Kalėdų senelio gimtinėje Turkijoje?

Itin populiaraus TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, bičiuliai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą kviečia kartu pasinerti į nepamirštamus nuotykius ir laiką leisti keliaujant po pasaulį. Neseniai bičiuliai aplankė lietuvių pamėgtą Turkiją.   Kas kartą atvykę į svečią šalį, žinomi vyrai meta monetą ir taip išsiaiškina, kuris savaitgalį lepinsis prabanga, o kuriam teks suktis iš situacijos ir praleisti laiką kišenėje teturint vos 100 eurų.
2022-07-13

Leo ir Bružas keliauja į Turkiją: kol vienas skęs prabangoje, kito laukia nakvynė lauke

Kaip kiekvieną sekmadienį, taip ir šį vakarą TV3 vasaros sezono topu tapęs kelionių šou „Metam monetą“ kviečia pasinerti į smagiausius nuotykius! Projekto vedėjais tapę aktoriai, bičiuliai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leidžiasi jau į ketvirtąją kelionę. Šįkart jiedu lankysis lietuvių pamėgtoje Turkijoje.
2022-07-03

Audrius Bružas Turkijoje pateko į neeilinę situaciją: žinomą vyrą apvogė vietinė močiutė?

Jau šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ žiūrovų laukia dar viena nuotykių kupina kelionė. Projekto vedėjai Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas vyksta jau į ketvirtąją kelionę.
2022-07-01

Leo pažėrė patarimų keliaujantiems: daugelis daro šią klaidą

„Jei tinkamai planuosi, tai finansiškai net ir gana brangiose šalyse labai nenukentėsi“, – teigia aktorius ir laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas. Daug keliaujantis aktorius susikūrė tam tikras taisykles, kurios jam padeda apsaugoti savo pinigus atostogaujant nuo įvairiausių sukčių bei pernelyg neįsijausti išlaidaujant. Tad šįkart aktorius pasidalijo mintimis ne apie vaidmenis, o apie atostogas ir pinigus bei kaip šiuos du svarbius dalykus maksimaliai suderinti.
2022-06-30

Leo ir Bružas rekomenduoja: ką pamatyti istorija ir kultūra garsėjančiame Peloponeso pusiasalyje Graikijoje?

Itin populiaraus TV3 kelionių šou „Metam monetą“ vedėjai, bičiuliai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šią vasarą kviečia kartu pasinerti į nepamirštamus nuotykius ir laiką leisti keliaujant po pasaulį. Visai neseniai jiedu pažino dar vieną kraštą – saulėtąją Graikiją, tiksliau – Peloponeso pusiasalį. Kas kartą atvykę į svečią šalį, žinomi vyrai meta monetą.
2022-06-22

Leo ir Bružas iškeliauja į Graikiją: kuriam už nakvynę teks padirbėti vietiniame ūkyje?

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, taip ir šį vakarą žiūrovus pasinerti į nuotykius kartu pakvies TV3 vasaros sezono hitas – kelionių šou „Metam monetą“. Projekto vedėjais tapę aktoriai, bičiuliai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leidžiasi jau į trečiąją kelionę. Šįkart jiedu lankysis saulėtojoje Graikijoje.
2022-06-19

Pamatykite: užfiksavo, kaip Audrius Bružas užmiega labiausiai netikėtose vietose

Šį sekmadienį TV3 projekto „Metam monetą“ žiūrovų laukia dar viena proga pamatyti nuotykių kupiną Audriaus Bružo ir Leonardo Pobedonoscevo kelionę. Šįkart projekto vedėjai lankysis Graikijos pietuose, mitais ir legendomis apipintame Peloponeso pusiasalyje. Kelionių šou „Metam monetą“ žiūrovus intriguoja nenuspėjama projekto eiga.
2022-06-18

Leonardo Pobedonoscevo patarimai, kaip už 100 dolerių savaitgalį pragyventi Hurgadoje

Dažnas lietuvis kelionei taupo kartais ir visus metus, tačiau TV3 laidoje „Metam monetą“ aktorius Leonardas Pobedonoscevas parodė, kaip Hurgadoje savaitgalį galima praleisti tik už 100 dolerių.  Vyrui metus monetą nepasisekė ir jis negavo galimybės prabangiai pagyventi Egipto kurorte, tačiau L. Pobedonoscevas už 100 dolerių sugebėjo ne tik rasti nakvynę ir pavalgyti, bet nuvykti ir į Sacharos dykumą. Aktorius pasidalijo, kaip to pasiekti.
2022-06-12

Leo ir Bružas leidžiasi į Madeirą: kuriam teks nakvoti palapinėje?

Šį sekmadienį TV3 vasaros sezono naujiena, kelionių šou „Metam monetą“, ir vėl pakvies pasinerti į nuotykius. Projekto vedėjais tapę aktoriai, bičiuliai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas, leisis jau į antrąją kelionę. Šįkart jiedu lankysis Madeiros saloje. Ir vis dėlto jų patirtys čia bus labai skirtingos... Kaip visuomet, Leo ir Bružas savo savaitgalio likimą išsiaiškins mesdami monetą.
2022-06-12

Leonardas Pobedonoscevas prabilo apie savo brangią kolekciją: šią aktoriaus aistrą įkvėpė senelis

Šį sekmadienį  TV3 kelionių šou „Metam monetą“ žiūrovų laukia dar viena nuotykių pilna kelionė. Sėkmingai startavusio projekto duetas, Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas, šįkart keliaus į akinančio grožio salą Madeirą. Galbūt šioje kelionėje Leo nusišypsos laimė papildyti savo brangią kolekciją? Kelionių projekto taisyklės – labai įtraukiančios.
2022-06-10

Leo ir Bružo nuotykiai prasideda Hurgadoje: kol vienas mėgausis prabanga, kitam teks nakvoti apsuptam tarakonų

Jau šį vakarą įvyks dar vienos TV3 vasaros sezono naujienos, kelionių šou „Metam monetą“ premjera. Neeilinio projekto vedėjais tapę aktoriai, bendražygiai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas įrodys, jog kelionės – nepakartojama patirtis. Ir visai nesvarbu, ar gali sau leisti viską, ar, priešingai – keliauji su itin ribotu biudžetu.
2022-06-05

Leonardas Pobedonoscevas vieno įvykio Meksikoje nepamiršta iki šiol: „Pranoko visus mano įsivaizdavimus“

TV3 eteryje šį sekmadienį startuos neeilinis kelionių projektas „Metam monetą“. Jo vedėjai – du charizmatiški draugai, bet kurį projektą paverčiantys nepamirštamu. Tai – aktorių duetas, Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas. Jau visai netrukus spręsis jų likimai – kas savaitgalį praleis it tikras turtuolis, o kuriam reikės kaip reikiant pataupyti? Naujasis šou – nuotykių kupinas azartiškas kelionių projektas, kuris įtraukia savo intriguojančiomis taisyklėmis.
2022-06-03
Į viršų