Ispanijos „La Liga“ lyderiai Madrido „Real“ savaitę užbaigė namuose sutriuškindami Vigo „Celta“ ekipą 4:0 (1:0). Po šios pergalės Carlo Ancelotti auklėtiniai padidino atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų „Gironos“ iki 7 taškų.

„Real“ komandą į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Vinicius Junioras. Po kampinio 21-ą minutę Antonio Rudigeris atliko smūgį galvą ir nors vartininkas atrėmė tiek ir šį bandymą, tiek ir pirmąjį brazilo smūgį, „Real“ puolėjas gavo dar vieną progą kurią galiausiai realizavo 1:0.

A. Rudigeris prisidėjo ir prie antrojo „Real“ įvarčio 79-ą minutę.

Vėl po kampinio jis atliko smūgį, kuris pataikė į skersinį ir nuo vartininko Vicentės Guaitos skriejo į vartus.

Dar vieną kartą į savus vartus „Celta“ įvartį įsimušė 88-ąją minutę. Šį kartą nepasisekė Carlosui Dominguezui, kuris po varžovų skersuoto kamuolio tapo nelaimėliu, pasiuntusiu kamuolį į savus vartus.

Paskutinį tašką rungtynėse padėjo tik 89-ąją minutę pasirodęs Arda Guleras. Turkas pabėgo vienas prieš vartininką ir šį suklaidinęs pasiuntė kamuolį į vartus. 19-mečiui tai buvo pirmasis įvartis „Real“ gretose.