Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos milžinų dvikova tarp Liverpool ir „Manchester City“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0), o tai ypač palankus rezultatas dar prieš šias rungtynes į pirmą poziciją užkilusiam Londono „Arsenal“ klubui.

Pirmieji 23-ią minutę pasižymėjo „žydrieji“, kurie po Johno Stoneso įvarčio pabėgo į priekį 1:0.

Po ilgosios pertraukos Jurgeno Kloppo auklėtiniai uždirbo 11 metrų baudinį, o jį realizavęs Alexis Mac Alisteris atstatė pusiausvyrą 1:1.

Teisėjas neskyrė kontroversiško 11 m baudinio

Pačioje rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkai turėjo puikią progą padėti tašką rungtynėse, kai „City“ krašto puolėjas savo baudos aikštelėje koja pavojingai kliudė A. Mac Alisterio krūtinę.

Visgi rungtynių arbitras čia pražangos neįžvelgė ir netgi nėjo pasižiūrėti šio epizodo pasinaudojant VAR peržiūra.

„Tai buvo akivaizdus vienuolikos metrų baudinys visiems futbolo žmonėms. Bet kurioje aikštės vietoje tai pražanga ir dar geltona kortelė. Teisėjas man sakė, jog jis lietė kamuolį. Norėdami neduoti pražangos, teisėjai visada suranda kažkokį pasiteisinimą. Neįsivaizduoju ką valgė VAR dirbę žmonės, jei jie nerekomendavo atlikti peržiūros“, – po mačo stebėjosi J. Kloppas.

Po šios dvikovos „Liverpool“ ir Arsenal su 64 taškais rikiuojasi pirmi, o „Manchester City“ turi vienu tašku mažiau – 63.