Trečiadienį Švedijoje prasidėjusio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) biatlono čempionato jaunimo vaikinų 15 km lenktynėse Lietuvos atstovas Mindaugas Kavoliūnas užėmė 20-ąją vietą.

Kitas lietuvis - Tomas Kaukėnas buvo 21-as.

Nugalėjo 20-metis prancūzas Janas Gigonė (Yann Guigonnet). Kartą šaudykloje suklydęs biatlonininkas distanciją įveikė per 43 min. 11,3 sek.

Antrąją vietą užėmė 20-metis italas Mikaelis Galasis (Michael Galassi, +39,8 sek.; 3 baudos min.), o trečiąją - be klaidų šaudęs 19-metis vokietis Tomas Bartas (Tom Barth, +48,1; 0).

Tris baudos minutes gavęs 20-metis M. Kavoliūnas nugalėtojui pralaimėjo 5 min. 2 sek., o šešis kartus šaudykloje suklydęs 19-metis T. Kaukėnas - 5 min. 10,4 sek.

Dar vienas Lietuvos atstovas - 19-metis Rokas Suslavičius tarp 84 dalyvių liko 75-as (+15.05,4; 7).

Jaunių vaikinų 12,5 km lenktynėse Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 21-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs 18-metis austras Martinas Majeris (Martin Maier). Jis distanciją įveikė per 38 min. 15,2 sek.

Sidabro medalį pelnė 18-metis rusas Aleksandras Pečionkinas (+25,1; 3), o bronzos apdovanojimas atiteko 17-mečiui norvegui Vetlei Šastadui Kristiansenui (Vetle Sjastad Christiansen, +1.03,9; 3).

Tris baudos minutes gavęs 18-metis K. Dombrovskis nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 23,7 sek.

17-metis Lietuvos atstovas Andrius Timochinas užėmė 83-iąją (+14.48,2; 13), 16-metis Edvinas Tomaševičius - 84-ąją (+14.56,3; 9), o 18-metis Darius Čepulis - 85-ąją (+15.11,7; 11) vietas.